Hozzászólás
JackOneSziasztok!
A mai piaci nyitás és a várható USA nyitás után (minden futi miatt réssel fel...) DAX 13782, S&P résbetöltés 3330 -on, de nagy az esélye a dupla csúcsnak, DOWN 28900 -es résbetöltés -t várom és NQ 1.618 fibo - 11.556 - hoz.
Aztán vagy füles csésze épül (18-20000 -es DAX- cél árral), vagy Armageddon a folytatás... és lehet a kettő között lesz a ....
Be carefull - ha a VIX 23,54 -es tüskét kiveszik, akkor nagy az a esélye hogy ebben a körben TOTAL ATH-ta fut minden - USA elnök választásig, ha csak szeptember elején és szeptemberbe ahogy írtam korábban, is v.mi különleges dolog nem fog történni (elkezdődni) a világban (esélyes, hogy kisiklik a longos eXpress teljesen más Black Swan miatt....)