12.560 és 12.500 fontos támasz.
Különösen 12.500! Ha alá esik irány le 12.370-re.
12.560 és 12.500 fontos támasz.
Különösen 12.500! Ha alá esik irány le 12.370-re.
Volt 2 percem, hogy az SP-re a nyitási szinten shortot nyissak szűk stoppal. Sajnos már 15:30 után kattintottam rá.
meg amúgy is ki fog derülni, hogy "jaj, rosszul adtak össze és kicsit több volt a munkanélküli"
Igen , én is ezt mondtam már 1 hónapja is, hogy ennek a számnak természetes, hogy csökkenie kell.
Ez tetszett :-)
Az USA-kok majd biztos annak is fognak tudni örülni...
Ha bátor voltál, jól csináltad.
Én megint nem mertem longot nyitni, csak gondolkodtam rajta, miután 12600 környéke többször megfogta.
Jobban kellett volna arra figyelnem a charton. hogy az 5 percesen az MA200 felett ,aradt az árfolyam.
Ha egyre többen vannak munkanélküli ellátáson, persze, hogy csökkennie kell az új munkanélküli ellátásra jelentkezők száma.
Morbid! De!
Ha már mindenki munkanélküli ellátáson lesz, akkor annak kellene majd örülni, hogy már nincs aki jelentkezzen munkanélküli ellátásra?
Kovács Karád (PF elemző 7 perces videoja):_
Hmmm!
USA örül, ha jó az adat!
USA örül, ha rossz az adat, mert akkor a FED vásárol!
14:30 Unemployment Claims
xxxx? 1375K 1427K
Lehet mozgás 8 perc múlva!
----------------------------------------------------
1314K még jó is az adat!
Teljesen helyénvaló lenne a komoly emelkedés. A világ már mennyország kapujában van. Miért is ne emelkedhetne a tőzsde a csillagos égig?
Vagy nem így van?
Durva nem?
Ha beavatkoznak a piac mozgásába, akkor ez lesz!
Meg lesz ennek a böjtje!
Megbünteti a piac a beavatkozást!

Mocorog!
Vagy csináljuk a fals kitörést és az órás gyertyán hosszú felső tüske!
...... vagy kitör felfelé!
Nagyon fontos szint!
12.912
Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!
Komoly emelkedés jöhetne utána.
Nem kívánom én sem!
14:30 Unemployment Claims
xxxx? 1375K 1427K
Lehet mozgás 8 perc múlva!
Rákérdeztem Szarvasvadásznál is, hogy látja a DAX-ot:
KB58 ma, 14:01
Előzmény: #231132 szarvasvadasz
#231136
Szerinted 12700 fölé tud menni a DAX, mielőtt lefelé korrigálna?
szarvasvadasz ma, 14:11
Előzmény: #231136 KB58
#231137
Persze, ha megnézed a linkelt képek
közül az órásat, láthatod, hogy óráson ~12800-ig szabad az út. Valamivel
fontosabb kérdésnek látom, hogy milyen szinthez kötheted azt, hogy az
emelkedés esetleg véget ért? Avagy milyen szint elérése esetén
valószínűbb, hogy ha eléri, már inkább lefelé megy tovább. Jelenleg a
legkorábbi ilyen korai jelzés értékű szint 12620, ha impulzívan esve éri
el. De az még csak korai jelzés.
Elköszöntem, ma már nem leszek/vagyok.
És a linkelt képek:
