dax
Lenthor Előzmény: #861350Ha egyre többen vannak munkanélküli ellátáson, persze, hogy csökkennie kell az új munkanélküli ellátásra jelentkezők száma.
Morbid! De!
Ha már mindenki munkanélküli ellátáson lesz, akkor annak kellene majd örülni, hogy már nincs aki jelentkezzen munkanélküli ellátásra?