Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#860646 KB58 Előzmény: #860644

Az előbbi kérdést úgy értettem, nem lehet olyan, hogy a chartodon az i??? jelölt pontban lenne a b és onnan indulna a c (c/2)?

dax

#860645 Lenthor Előzmény: #860644

Wirecard után, most a Lufthansa-nál vannak problémák.

Jelenleg -4.70% az esése.

Talán kis jó hír, hogy

Az FAZ szerint a Lufthansa fő részvényese, Heinz Hermann Thiele jóváhagyta a mentőcsomagot, amely nem akadályozná meg az állam belépését.


https://invst.ly/r8lve

dax

#860643 KB58 Előzmény: #860640

Olyan durva dolog nem fordulhat elő, hogy a mai aljról akarja megcsinálni a c=a hullámot?

Bár nem tudom, milyen csodának kellene történnie hozzá...

Esetleg holnap egy újabb 1000 milliárdos csomag...

dax

#860641 KB58 Előzmény: #860639

OK, az a és a b hullám nincs jelölve rajta, de már "látom" őket és így világos.

dax

#860638 KB58 Előzmény: #860636

Lenthor, betennéd a szöveg mellé az említett chartot is, hogy követhetőbb legyen (de lehet, hogy már nagyon elfáradtam...)?

dax

#860637 KB58 Előzmény: #860635

Ha mégis csak ennyi lett volna a fel korrekció és az emelkedő trendcsatorna most nem fogja meg, akkor most 12150 alatt shortot kellett volna nyitnom:

https://invst.ly/r8lha

Lehet, hogy megfogja és felmegy a következő Fibo szintig, kb. ahova a charton berajzoltad?

https://invst.ly/r8lir

A kérdés, hogy mikor, merre folytatja (éjszaka?)


dax

#860636 Lenthor Előzmény: #860635

Egyébként nagyon érdekes, ha ránéztek az alul betett DAX képre.

Ugye volt egy "a" hullám felfelé és volt egy oldalazó "b" hullám. Majd jött a C/2 hullám "c" hulláma, ami elakadt és nem teljesedett ki.

Nagyon csonka lett az a kis "c" hullám.

De, mivel vissza esett a kis "b" hullám alá, ezért nem tehetünk mást a kis "c" hullámot csonkaként fogadjuk el.

De ugye tudjuk, hogy az a=c-vel is lehet és ez már tovább ment

dax

#860633 KB58 Előzmény: #860631

pomperj ma, 18:13

#24931

SPY daytrade
Olyan eros a monohullam jellegu eses, hogy nem talalok benne megbizhato korrekcios jeleket.
Ha nagyon erolkodok, akkor keszen van egy 5 subhullamos alakzat,
es innen kellene egy meretsebb fel-korrekcionak indulnia.
A lenyeg azonban: eros eses indult, ez lehet egy wave(iii) hullam eleje.
A kozepe akar crash jellegu is lehet.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20200624v00s8xmn6.jpeg

dax

#860632 Lenthor Előzmény: #860631

Belenéztem a Portfólióba és néztem Pomperj beírását:

erre figyelj, mert ebben több igazság van:

" A lenyeg azonban: eros eses indult, ez lehet egy wave(iii) hullam eleje."

A DAX C/3 elejét írom én is, ami lehet megnyúlt öt hullámos is (i-ii-iii-iv-v.)

dax

#860631 Lenthor Előzmény: #860628

Na. akkor tisztázunk valamit!

Háromszög csak a "b" hullámban és a 4. hullámban fordulhat elő.

A rajzon meg volt a 4. hullám! Akkor mi az a hsz. ott.

A háromszögnek maga a 4. hullámnak kellene lennie.

Van még egy rossz hírem!

Úgy néz ki, hogy lassan zászló sem lehet, mert a zászló lobogója lassan ugyan olyan hosszú lesz, mint a rúdja. A 2/3-nál már nem jó ha hosszabb.

Pomperj nem javítja ki?