Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #861349

Hmmm!

USA örül, ha jó az adat!

USA örül, ha rossz az adat, mert akkor a FED vásárol!