Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#861287 Mr. 50% Előzmény: #861283

Dax napon belül tud oda és vissza is 600 pontot menni. Ma 480 ról 675-ig ment fel, pedig sok oka nem volt rá. 595 -ről 850-ig ez nem akadály. De akár egy 930-as szint sem kizárható. Na majd kiderül 1-2 nap múlva. Itt mindig azt kell meglépni ami a legkevésbé logikus.

dax

#861286 KB58 Előzmény: #861285

Azt én tudom, de ha a FED néhány száz milliárdot betol, az valószínűleg a DAX-ot is feljebb viszi 100-200 ponttal.

dax

#861284 KB58 Előzmény: #861280

Racionálisan ennek a szép fej-váll alakzatnak a megvalósulását várnám, de a chartok alapos nézegetése alapján úgy láttam, éreztem, hogy már holnap lentebb lesznek az indexek.

Lehet olyan, hogy pl. ma éjszaka csinálják meg a fej-vállat, és holnap reggel már a nyakvonal alatt lesznek?

dax

#861283 KB58 Előzmény: #861279

Az biztos, hogy csavaros. De szerintem ahhoz, hogy innen felmenjen a 128XX tartományba, ráadásul 1 nap alatt, valamit nagyon be kellene dobniuk, pl. néhány száz milliárd dollárt a FED részéről.

dax

#861282 Mr. 50% Előzmény: #861280

Köszi Lenthor a mai infókat!

Még annyit, hogy szerintem pénteken fog ez eldőlni. Az egy jó nap arra, hogyha le akarja engedni magát a piac.

dax

#861279 Mr. 50% Előzmény: #861276

Túlon-túl csavaros ez a Dax. Nem lesz ez ennyire egyszerű. Szerintem ez most egy short csapda. Valószínűleg, holnap fel fog vágtatni 128xx magasságokba, aztán jön majd le ha..... egyáltalán lejön. Mert ez továbbra is az USA-n és az olajon múlik...

dax

#861276 KB58 Előzmény: #861275

Itt a réses chart nagyobban:

https://invst.ly/rdszi

Eléggé hasonlít, ha így van, akkor éjszaka beeshet a DAX és holnap reggel esetleg 2XX ponttal lejjebb nyithat (az előző rés kb. 250 pont volt).