Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Mr. 50% Előzmény: #861197

A baj az, hogy képtelen esni, nemhogy 12450-ig de még 12550 alá sem. Ez a Nasdaq fogja a többi összeset. Akkor lesz itt esés, ha a Nasdaq kifullad valamilyen oknál fogva.