Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#860625 Lenthor Előzmény: #860623

A longot ilyenkor már nem szabad. Nem éri meg, mert ha éjszaka nagyon lefordul, akkor ott maradsz beragadva.

Még ha benne van a pakliban, hogy felmegy 12.250-ig, akkor sem nyitok longot.

dax

#860624 Lenthor Előzmény: #860622

A terv: fel 12.250 majd le 12.040 kis hezitálás és le 11.830

emelkedéssel nyitogatom, de, ha látom, hogy ismét fog emelkedni, akkor a pluszban lévőket zárom.

dax

#860620 KB58 Előzmény: #860618

Én egyelőre kivárok, ha már eddig nem nyitottam shortot (amúgy is rosszul vagyok már a chart látványától is, hogy miket hagytam ki megint).

Szarvasvadasz szerint az SP is az első long határhoz érkezett 3042-nél és innen felfelé fordult egyelőre.

szarvasvadasz kedd, 14:52

Előzmény: #24649 szarvasvadasz

#24880

Továbbra is jók vagyunk még, megcsinálta a várt sárga zónás korrekciót (= van egy újabb zöld pipánk) és kitörés előtti fázisban vagyunk. Ha 3168 a zajló felfelé körrel törik, 3230 a minimális célszint, az ideális 3300.

Jelenleg 3042 a legközelebbi elsődlegesnek tekinthető long határ, amíg fölötte vagyunk 3230 - 3300 zóna elérése reális marad.

Scenariotol függetlenül továbbra is érvényes most még, hogy 2723 a legtágabb long határ, amíg fölötte bárhol megállnak az esések, emelkedhet tovább a képen levőtől eltérő szerkezettel

SPX h8

dax

#860619 Lenthor Előzmény: #860618

Egyelőre még gondolkozom rajta, mert kicsit durvának tűnik!

De, ha igazán beindul az esés, akkor a 3. hullám elvben lehetne 10.771-nél.

De, erre még várjunk!

Előbb nézzük meg, hogy mit csinál az elsődleges céljaimnál 11.538-nál, vagy 11.213-nál.

https://invst.ly/r8jvo


dax

#860618 Lenthor Előzmény: #860617

12.088-nál nem engedtek felfelé korrekciót, ezért is nyitottam vissza a shortokat.

Impulzív esésbe váltott és megkezdte a C/3 hullámot.

dax

#860615 Lenthor Előzmény: #860560

Lenthor

Sziasztok, jó hétvégét!

Ha esünk, akkor a távolabbi célok:

11.538 (50%-os fibo) és

11.213 (61.8%-os fibo)

https://invst.ly/r724r

------------------------------------------------------

Ugyanis ezt várom! Ha leérünk, akkor újratervezés!

dax

#860610 KB58 Előzmény: #860605

Igen, olvastam és emlékeztem is a szintre. Akkor elég hihetetlennek tűnt, aztán még fölé is emelkedett a 12273-as szintnek. Ezek a mozgások nagyon el tudnak bizonytalanítani.

A másik hibám, aminek már nagyon sokszor láttam a kárát, hogy jó jó pozikat nulla körül vagy akár kis mínuszban zárok, ha a másik irányba indul, ahelyett, hogy rányitnék még, ha jól gondolom az irányt.

Ma délután is nullában zártam a 12250-ről megnyitott shortot, pedig csak kb. 10 ponttal ment feljebb, ahonnan még egyet rá kellett volna nyitnom.

A mostani aljról innen célszerű lenne egy long nyitáson gondolkodni vagy az meredek?

dax

#860608 Lenthor Előzmény: #860607

Várok még egy kicsit, hogy korrigál-e feljebb és ott nyitom vissza a shortokat, ha nem, akkor 12.088 környékén.

dax

#860604 Lenthor Előzmény: #860601
Braun a Wirecard volt vezérigazgatója eladta részvényeit 155 millió euróért.

A Bíróság, hogy szabadlábon védekezhessen 5 millió eurót kért tőle.

Van miből kifizetnie.

Sok Wirecard részvényes szponzorálja neki, miközben a részvényesek tőkéjüket elvesztették!