Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor

Sziasztok, jó reggelt!

Long szempontjából kedvező esetben felmehetünk 12.640-re, esetleg 12.735 környékére.

Ha elindul a nyomás az esés irányába, akkor van egy sáv 12.400-12.435 amit le kell törni és megadja a jelet az eladásra.

Lefelé jöhetne a korábbi ellenállás, most már támasz 12.320-12.329-nél.

Ennek letörése jelezné, hogy irány lefelé 12.150-re.

https://invst.ly/rdgee