Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#860970 KB58 Előzmény: #860968

50% rajzán másképp van behúzva az "árbóc" alsó vonala, ott mások az arányok, de arányait tekintve valóban úgy tűnik, nem igazi árbóc az alakzat.

dax

#860966 KB58 Előzmény: #860965

Most számoltam egy arányt az SP és a DAX június 29. 15:45-től produkált emelkedése között. Az SP kb. 2-szer annyit emelkedett. Ha állandó (?) ez az arány (valószínűleg nem), akkor a 3160-as SP-nek kb. a 12400-as DAX felel meg.

dax

#860965 Mr. 50% Előzmény: #860963

Most éppen elkezdődött a szokásos zárás. Ennek lefelé max 50 pip felfelé akár 120 pip is lehet. Az már 12400 szint lesz. A hajnal lehet, hogy sok mindenre választ fog adni.

dax

#860964 KB58 Előzmény: #860961

Köszönöm, szép rajz. Ahogy elnézem, ez Lenthor alakzatai alapján tényleg lehetne egy felfelé trendelő arbóc (szerintem).

Lenthor, lehet ennek bármilyen realitása?

dax

#860963 KB58 Előzmény: #860960

Igen. Ha már nem nyitottam shortot 12330 körülről (megint csak gondoltam, de az elején alig akart esni, aztán meg elmentem végre enni valamit, miközben beesett), gondoltam longot nyitni 17:30 után, de ez is kimaradt. Most meg már nem szeretnék semmit kockáztatni, pedig úgy érzem feljebb fog menni. Lehet, hogy ma csinálják meg az újabb lokális csúcsot, aztán holnaptól lefelé?

S&P500

#860957 KB58 Előzmény: #860951

A dilemmám:


Pomperj utolsó és lentebb utolsó előtti hozzászólása az SP-hez (charttal): minimum 3155-ig várja (Szarvasvadasz-hoz hasonló célár)

pomperj ma, 16:50

#25208

Szepen megy felfele, egyelore maradok a wave(c) varakozasnal, es a min. target 3155 ,
a wave(a) fole. Es lehet, hogy annal is nagyobb rallyt csinal.


pomperj kedd, 21:37

Előzmény: #25171 pomperj

#25191

A felmeno momentum lelassult.
15min charton lehet az emelkedest 5 subhullamosnak nezni.
A baj az, hogy eddig rovid lett (c) hullamos korrekcionak,
mert annal (c) hullamnak legalabb az (a es X) fole, (lila szin)
tehat 3155 fole kellene menni. Meg eleg sok hianyzik ehhez. Talan egy extended 5th osszejohet.
Ha meg esni akar, akkor fibo 62, 3152 ala, vagy meginkabb 3032 ala kellene esni, es hamarosan.
Egyelore ennek keves jele van.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20200630v00sjf0m4.jpeg
.
A NASDAQ-on nezve egy oldalazo-szukulo haromszognek is nezheto, most (d) pont fele halad.
Maradt 60min szinten a bizonytalansag.

dax

#860956 Lenthor Előzmény: #860952

Ha, arra gondolsz, hogy az egy zászló, akkor erre azt kell mondanom, hogy nem az.

Árbóchoz közelebb van, de hol lenne a cél ára?

Grafikon alakzatok - Zászlók, árbócok | Forex Bázis

dax

#860955 Lenthor Előzmény: #860948

Szerintem komoly esés kezdődhet hamarosan, 11.514-11.537 irányába!

Ami még csak a megnyúl öt hullámos (i-ii-iii-iv-v) nagy C/3. hullám lesz.

Utána fel a C/4, majd le a C/5. Itt lenne a nagy "C" hullám alja, ahonnan érdemes lehet nagy tétben longot nyitni - de ez még odébb van!

S&P500

#860950 KB58 Előzmény: #860949

Szarvasvadasz legutóbbi SP elemzése és chartja is hasonló szintekre teszi az SP csúcsát, talán kicsit feljebb:

szarvasvadasz szerda, 21:22

Előzmény: #24928 KB58

#24942

3168 alatt maradt és lefordult az elsődleges long határ alá - 3040 alá - ez már piros felkiáltójelet ér, de nem ég a ház.
ABC az esés mostanáig (tehát lehet korrekció vége a mai alj), a szürke zóna potenciális fordulási zóna (ABC korrekciós szint és emelkedő zöld csatorna alja is), ahonnan továbbra is folytatódhat még az emelkedés 3240 környékére. De további esés esetén is nagyobb (50-60%) korrekció indulhat a szürke zónából.
Ha a szürke zónából folytatódik az emelkedés, utolsó felfelé körben lehetünk, 3160 és az afölötti régió longból kiszálllási szintnek minősül jelenleg.

SPX h4