Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

Lenthor

Az SP a C/3.-ii hullámánál már elérte a 78.6%-os fibot.

Ha meg akarják még csinálni a 85.4%-os fibot, ahhoz már nagyon kis emelkedés kellene!

https://invst.ly/rb6q0