dax
KB58 Előzmény: #860960Igen. Ha már nem nyitottam shortot 12330 körülről (megint csak gondoltam, de az elején alig akart esni, aztán meg elmentem végre enni valamit, miközben beesett), gondoltam longot nyitni 17:30 után, de ez is kimaradt. Most meg már nem szeretnék semmit kockáztatni, pedig úgy érzem feljebb fog menni. Lehet, hogy ma csinálják meg az újabb lokális csúcsot, aztán holnaptól lefelé?