Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #860942

Betettem nektek a cikket! A kisbefektetők felfelé várják és már Ti is átálltok a sötét oldalra?

Akkor még egyszer nézzük az Elliott szerint!

1. Volt egy hosszú öt hullám felfelé.

Utána feltétlenül kell egy A-B-C korrekciós hullám.

2. Megvolt a gyors "A" hullám lefelé.

3. Felment a "B" hullám (normál esetben a maximumig, vagyis a 85.4%-os fiboig. (Nem hiszem, hogy ebben a helyzetben Flat"B" hullámot csinálnának).

4. Kellene egy "C" hullám lefelé, ami biztosan öt hullámos lesz

https://invst.ly/rb6av