Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#860765 KB58 Előzmény: #860764

Hányszor akartam már nyitni azóta különböző támaszok alatt, és nem nyitottam....

Meglátom.

dax

#860762 KB58 Előzmény: #860760

A mai napon nyitottam 3 DAX CFD shortot is. Volt 12303-ról, lezártam 12320-nál, volt 12253-ról, lezártam 12249-nél, volt 12195-ről, lezártam 12211-nél.

Mindezt annak ellenére, hogy a reggeli beírásodat, chartodat, Rocco mai elemzését is ismertem.

Szétvet az ideg.


dax

#860761 Macskaegér Előzmény: #860760

Gratula a gombához, gombapaprikást én is főztem a héten, nokedlivel, erdei gombából az igazi, annak az íze az fenomenális. Forgolódik a dax, szerintem is lefelé fog kitörni, én ma forgolódok, long is short is kicsit hozott. Jövő héten negyedéves, féléves záró beállítás is lesz.

dax

#860759 Lenthor Előzmény: #860758

Furcsa, mert a szakirodalom "hamis kitörésnek" nevezi, pedig szerintem inkább csonka "c" hullámnak mondanám!

dax

#860755 Lenthor Előzmény: #860752

Hazaértem!

Rengeteg gombát szedtem.

2 nagy láda csupán a vargánya, de szedtem galamb és őzláb gombát is. Az utca gombaételeket kezdett főzni.

Leves és gombapörkölt mellett én szeretem a ropogósra sült gombát is. Tisztítás, kis só és liszt, esetleg kevés bors és már sülhet is a galambgomba és az őzláb gomba.

Vargánya nagy része meg mehet a fagyasztóba.

Sztori!

Tele a kosaram gombával.

Cigány asszony az erdőben cipel egy 20 literes festékes vödröt tele vargányával.

Majd átszól, hogy eladó a gombája, nem veszem meg tőle.

Nooooormális!

dax

#860751 matgab Előzmény: #860743

Na ma is normális nap van:


Wirecard, -57%

Luckin -30%

Hertz, -15%

GNC: -15%

Nike-nál nagyobb esést vártam, sztem a Robinosok most odaszaladnak, hiszen az most jó olcsó...


csak 9 milliárdot nyomtat a FED, igaz ez többszöröse az eheti eddigi teljesítményének. 3000 alá úgy látszik nem akarják beengedni.


dax

#860737 Macskaegér Előzmény: #860728

Sziasztok! Jó reggelt!

Köszönöm az elemezéseket és a nagyon jó chartokat. Az elmúlt héten rengeteg lekvár készült a ribizli, málna, eper és megy. Így alig volt időm tőzsdézni, szép termés lett fel kellett dolgozni, jó lesz télen kimenni értük a spejzba. Ma csorgást várok, és 12200 alól jöhet még egy felfelé próbálkozás, de majd kiderül.

dax

#860733 Mr. 50% Előzmény: #860729

A hangulat alapján vannak kételyeim, hogy sikerül-e felmenni 12500-as szint közelébe. USA-ban az elszabadult járvány nagyon hamar vészhelyzetet fog teremteni. Inkább shortot mondanék most, de leginkább kivárást.