dax
Macskaegér Előzmény: #860728Sziasztok! Jó reggelt!
Köszönöm az elemezéseket és a nagyon jó chartokat. Az elmúlt héten rengeteg lekvár készült a ribizli, málna, eper és megy. Így alig volt időm tőzsdézni, szép termés lett fel kellett dolgozni, jó lesz télen kimenni értük a spejzba. Ma csorgást várok, és 12200 alól jöhet még egy felfelé próbálkozás, de majd kiderül.