dax
Macskaegér Előzmény: #860760Gratula a gombához, gombapaprikást én is főztem a héten, nokedlivel, erdei gombából az igazi, annak az íze az fenomenális. Forgolódik a dax, szerintem is lefelé fog kitörni, én ma forgolódok, long is short is kicsit hozott. Jövő héten negyedéves, féléves záró beállítás is lesz.