Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

matgab Előzmény: #860743

Na ma is normális nap van:


Wirecard, -57%

Luckin -30%

Hertz, -15%

GNC: -15%

Nike-nál nagyobb esést vártam, sztem a Robinosok most odaszaladnak, hiszen az most jó olcsó...


csak 9 milliárdot nyomtat a FED, igaz ez többszöröse az eheti eddigi teljesítményének. 3000 alá úgy látszik nem akarják beengedni.