dax
matgab Előzmény: #860743Na ma is normális nap van:
Wirecard, -57%
Luckin -30%
Hertz, -15%
GNC: -15%
Nike-nál nagyobb esést vártam, sztem a Robinosok most odaszaladnak, hiszen az most jó olcsó...
csak 9 milliárdot nyomtat a FED, igaz ez többszöröse az eheti eddigi teljesítményének. 3000 alá úgy látszik nem akarják beengedni.