Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#860729 KB58 Előzmény: #860728

Sziasztok, jó reggelt!

Lenthor, köszönjük a reggeli elemzést. Igyekeznek teljesen elbizonytalanìtani mindenkit.

dax

#860728 Lenthor Előzmény: #860727

Holnap eldőlhet, hogy "hamis kitörés" történt, vagy "hamis letörés" volt!

Amíg 12.365 (61.8%) alatt vagyunk "hamis kitörés"-ről beszélünk.

Tehát, az esés folytatásához még maximum 12.365-ig mehetünk fel, onnan esnünk kellene.

------------------------------------------

Mi történik, ha 12.365 fölé megy?

Ebben az esetben a felfelé kitörés valódi volt és lefelé lenne egy "hamis letörés"

----------------------------------------

1.) Ha 12.365 (61.8%) fölé megyünk, akkor a célok:

-12.400

-12.475

-12.690

-12.925

----------------------------------------

2.) Ha 12.365 alatt maradunk, akkor rövidtávú célok:

- 12.200

- 12.100

- 11.830

https://invst.ly/r943o


dax

#860727 KB58 Előzmény: #860726

A támasz és ellenállás szint miatt gondolod ezt a12300-at és nem feljebb a következő Fibo(kat)-t?

dax

#860721 KB58 Előzmény: #860719

Reggel ilyen mélyre nem igazán vártam volna a DAX-ot, de az alj a Rocco mai elemzésében is jelzett első támasz szint körül volt. Ha nincs egyeztetésem, én is nyitottam volna longot szűk stoppal.

Látszott, hogy elég jó long belépő lehet, mert óráson divergencia volt és hosszú alsó kanócot hagyott az órás gyertya. De azt nem gondoltam volna, hogy ilyen sokat felmegy.

https://invst.ly/r91b6

dax

#860719 Mr. 50% Előzmény: #860717

Köszi. :)

Ritka szerencsés belépésem volt abból a szempontból, hogy mekkora long lett belőle. Bár magát a belépést azt teljesen tudatosan csináltam/vállaltam annak kockázatával, mert onnan még akár le is fordulhattunk volna 11800-ig is. Igaz akkor kistoppolódtam volna.

Délután is csináltam még longból egy erős közepest. Szóval tényleg jó nap volt. Az egészben az a szép, hogy végig csupán egy kontival kereskedtem.

Köszi Lenthor mégegyszer!

dax

#860718 Lenthor Előzmény: #860715

Mint minden második hullám:

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%

dax

#860717 KB58 Előzmény: #860716

Gratulálok a reggeli longodhoz. Nekem megint jókor 9:30-tól 10:30-ig táv egyeztetésem volt, nem tudtam rendesen figyelni és lépni.

dax

#860716 Mr. 50% Előzmény: #860713

Nagyon köszi!

A mai elemzésed nagyon hasznos volt.

Szerintem ha hajnalban gap up lesz akkor 12500-12600 közé fel fogunk csúszni péntekig. Aztán jöhet a (iii) hullám. Már nagyon várom. De az is előfordulhat, hogy gap down lesz és holnap már robogunk is majd lefele.

Stílszerűen, aludjunk rá egyet. :)


Jó pihenést kívánok mindenkinek!

(de hova tűnt JackOne?)


dax

#860712 KB58 Előzmény: #860701

Lenthor, a Fibo szinteket tekintve meddig mehet fel ebben a körben?

Az 50%-os Fibo-t elérte.

dax

#860709 Mr. 50% Előzmény: #860705

Sokkal inkább longos a piac mint shortos. Ha ma nem is lépi át a 12220-320 közötti szintet, könnyen lehet, hogy éjjel gap up-al intézi el a piac.