dax
Mr. 50% Előzmény: #860713Nagyon köszi!
A mai elemzésed nagyon hasznos volt.
Szerintem ha hajnalban gap up lesz akkor 12500-12600 közé fel fogunk csúszni péntekig. Aztán jöhet a (iii) hullám. Már nagyon várom. De az is előfordulhat, hogy gap down lesz és holnap már robogunk is majd lefele.
Stílszerűen, aludjunk rá egyet. :)
Jó pihenést kívánok mindenkinek!
(de hova tűnt JackOne?)