Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #860713

Nagyon köszi!

A mai elemzésed nagyon hasznos volt.

Szerintem ha hajnalban gap up lesz akkor 12500-12600 közé fel fogunk csúszni péntekig. Aztán jöhet a (iii) hullám. Már nagyon várom. De az is előfordulhat, hogy gap down lesz és holnap már robogunk is majd lefele.

Stílszerűen, aludjunk rá egyet. :)


Jó pihenést kívánok mindenkinek!

(de hova tűnt JackOne?)