Sziasztok, jó reggelt!
Lenthor, köszönjük a reggeli elemzést. Igyekeznek teljesen elbizonytalanìtani mindenkit.
Sziasztok, jó reggelt!
Lenthor, köszönjük a reggeli elemzést. Igyekeznek teljesen elbizonytalanìtani mindenkit.
Holnap eldőlhet, hogy "hamis kitörés" történt, vagy "hamis letörés" volt!
Amíg 12.365 (61.8%) alatt vagyunk "hamis kitörés"-ről beszélünk.
Tehát, az esés folytatásához még maximum 12.365-ig mehetünk fel, onnan esnünk kellene.
------------------------------------------
Mi történik, ha 12.365 fölé megy?
Ebben az esetben a felfelé kitörés valódi volt és lefelé lenne egy "hamis letörés"
----------------------------------------
1.) Ha 12.365 (61.8%) fölé megyünk, akkor a célok:
-12.400
-12.475
-12.690
-12.925
----------------------------------------
2.) Ha 12.365 alatt maradunk, akkor rövidtávú célok:
- 12.200
- 12.100
- 11.830

A támasz és ellenállás szint miatt gondolod ezt a12300-at és nem feljebb a következő Fibo(kat)-t?
https://www.marketwatch.com/story/vitamin-seller-g...
Na még egy 1935-ben alapított cég ment csődbe...
Reggel ilyen mélyre nem igazán vártam volna a DAX-ot, de az alj a Rocco mai elemzésében is jelzett első támasz szint körül volt. Ha nincs egyeztetésem, én is nyitottam volna longot szűk stoppal.
Látszott, hogy elég jó long belépő lehet, mert óráson divergencia volt és hosszú alsó kanócot hagyott az órás gyertya. De azt nem gondoltam volna, hogy ilyen sokat felmegy.
Ez akkor azt jelenti ugye, hogy még felmehet 12440 és 12584 közé is?
Köszi. :)
Ritka szerencsés belépésem volt abból a szempontból, hogy mekkora long lett belőle. Bár magát a belépést azt teljesen tudatosan csináltam/vállaltam annak kockázatával, mert onnan még akár le is fordulhattunk volna 11800-ig is. Igaz akkor kistoppolódtam volna.
Délután is csináltam még longból egy erős közepest. Szóval tényleg jó nap volt. Az egészben az a szép, hogy végig csupán egy kontival kereskedtem.
Köszi Lenthor mégegyszer!
Mint minden második hullám:
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
Gratulálok a reggeli longodhoz. Nekem megint jókor 9:30-tól 10:30-ig táv egyeztetésem volt, nem tudtam rendesen figyelni és lépni.
Nagyon köszi!
A mai elemzésed nagyon hasznos volt.
Szerintem ha hajnalban gap up lesz akkor 12500-12600 közé fel fogunk csúszni péntekig. Aztán jöhet a (iii) hullám. Már nagyon várom. De az is előfordulhat, hogy gap down lesz és holnap már robogunk is majd lefele.
Stílszerűen, aludjunk rá egyet. :)
Jó pihenést kívánok mindenkinek!
(de hova tűnt JackOne?)
SP-ben még nem biztos, hogy kész a kis "ii". hullám, de lehet, hogy elég volt nekik is.

-----------------------------------------------------------------------------
Csinálja a C/3 hullámon belül a kis "ii". hullámot felfelé, ahogy tegnap jeleztem.
A kis "iii" hullám lehet, akár 11.514-11.538 között. Ha, igaz, akkor hamarosan nagy esés előtt állunk.

Lenthor, a Fibo szinteket tekintve meddig mehet fel ebben a körben?
Az 50%-os Fibo-t elérte.