Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Mr. 50% Előzmény: #860717

Köszi. :)

Ritka szerencsés belépésem volt abból a szempontból, hogy mekkora long lett belőle. Bár magát a belépést azt teljesen tudatosan csináltam/vállaltam annak kockázatával, mert onnan még akár le is fordulhattunk volna 11800-ig is. Igaz akkor kistoppolódtam volna.

Délután is csináltam még longból egy erős közepest. Szóval tényleg jó nap volt. Az egészben az a szép, hogy végig csupán egy kontival kereskedtem.

Köszi Lenthor mégegyszer!