dax
Mr. 50% Előzmény: #860717Köszi. :)
Ritka szerencsés belépésem volt abból a szempontból, hogy mekkora long lett belőle. Bár magát a belépést azt teljesen tudatosan csináltam/vállaltam annak kockázatával, mert onnan még akár le is fordulhattunk volna 11800-ig is. Igaz akkor kistoppolódtam volna.
Délután is csináltam még longból egy erős közepest. Szóval tényleg jó nap volt. Az egészben az a szép, hogy végig csupán egy kontival kereskedtem.
Köszi Lenthor mégegyszer!