Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

matgab Előzmény: #860685

ja várj, az autóipart meg sem említettem, akiknek hatalmas beruházásokat kellene csinálni, mert technológia váltás van, de közben az autóipari vásárlások meg jelentősen csökkennek. Egy -egy elhibázott fejlesztési irány, vagy nem megfelelően időzített költségcsökkentés, modellváltás egyből csődbe tudná vinni a legtöbbet...