Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

a beszállási pont nem mi…

#857525 Ibiza

a beszállási pont nem mindegy. ne felejtsük vírus sokba kerül bankoknak, pl hitel moratórium, hitel visszaesés, beruházások visszaesése. MNB is segít, fedezetnek veszi nekik a jelzálog fedezetes hiteleket. Persze bankok akarnak a másik oldalra is, folyamatosan lobbiznak. Most elérkezettnek látták az időt a bankadók kivezetésének a kérésére, remélem Fidesz nem felejti el ha enged nekik akkor normális jelzáloghitelt tegye alapfeltételül. nevezetesen csak a jelzálog tárgya a fedezete a hitelnek az elsétálás jogával!! ahogy a világ minden országában.

Az emberek zömének nulla-1-3havi a megtakarítása, nem fogják tudni fizetni a hiteleket, a cégek leépítenek. Mindenki arra számít hirtelen vége és a megrendeléseket gyorsan teljesíteni kell, ez inkább fohásznak tűnik.


A mostani erős visszaesés még nem jelent meg a cégek gyorsjelentéseiben, ha megjelenik akkor lesznek ijedelmek.

Minden attól függ meddig tart a vírus válság. Szerintem addig ameddig a tisztánlátók érdeke megkívánja. Én 6-8hónapra tippelek. majd hirtelen megjelenik egy gyógyszer..kb szeptember lesz a vége sztem és ha kell nyomnak még egy hullámot. de kell nekik az év végi árbevétel.




Szerintem, akinek van el…

#857318 gierig

Szerintem, akinek van elég tőkéje, innen, minden öntésnél venni kell.Utána ahogy a jó öreg Kosztolányi mondta: aludni, aludni...5 év múlva felébredni, s kellemes meglepetés ér. Én kb. ezt teszem.


Szerintem is nagyobb esé…

#857317 Csusza Előzmény: #857264

Szerintem is nagyobb eséllyel az volt. Ekkora esés után elvileg tök normális lenne.

Én is csak okoskodtam és…

#857264 Ddavid Előzmény: #857251

Én is csak okoskodtam és nem mertem bepróbálni, helyette az összes longot zártam midnenfele. Azt gyanítom, hogy ez egy kamu felpattanás volt a világban.

Én 10500 körül terveztem…

#857251 Csusza Előzmény: #857226

Én 10500 körül terveztem ráadni. Ez most elmaradt. :-)

Lesem a következő fel hullámot, ráérek...

Jól tetted, most látom h…

#857100 Ddavid Előzmény: #857092

Jól tetted, most látom hogy beöntötték. Itt valami alap táraz ki aminek a célja 8k+-os átlag eladási ár. Szerintem a még nem annyira bezúgott eszközök értékesítésével növelik a cash állományukat. Nekem 5 üzletből 3 necces volt az OTPvel. Pluszban vagyok így is, de a jelenlegi helyzetben nem ér meg ennyi rizikót :S

Ne rágd magad! Ezek olya…

#857078 Csusza Előzmény: #857074

Ne rágd magad! Ezek olyan idők,hogy az ember örüljön, ha nem égeti meg magát. Ha meg egy kicsit sikerül keresni, az már nagy siker. Nincs ember,aki tudja, hogy merre megyünk.

Kidobtam 9200-on 0-ban, …

#857074 Ddavid Előzmény: #857072

Kidobtam 9200-on 0-ban, mert beijedtem. Kicsit furcsa ez a felhúzgálás, de tegnap gondolkoztam 1 longon... Ilyenkor jön elő mi lett volna ha dolog, de ezen a szinten meg már félek belevenni.

Meddig tartod? Én tegnap…

#857072 Csusza Előzmény: #857017

Meddig tartod? Én tegnap megint vettem kicsit, de szívem szerint adnám 9900körül.

Csányi veszi rendesen. A…

#857040 Koffein Előzmény: #857017

Csányi veszi rendesen. Amikor az alapját beizzítja, általában alj környéke szokott lenni... habár az is igaz, hogy most egy picit más a helyzet...

Elnézve a mai napot, azé…

#857017 Ddavid Előzmény: #856941

Elnézve a mai napot, azért öntögetik befele szépen nagy számokkal. Nem dugózzák le, de azért 10-20k s packagek repkednek :O Inkább várok, ha kimaradok az sem baj, de ez nem tetszik nekem.

Nekem marad a pack, de a…

#856941 Ddavid Előzmény: #856937

Nekem marad a pack, de a végére jól felhúzták vissza. A saját részvényvásárlás megyeget, de ilyen nemzetközi helyzetben nehezen hiszem hogy ne esne holnap:O

:-) Én most megúsztam a…

#856928 Csusza Előzmény: #856909

:-) Én most megúsztam a kokit! Sőt, bevallom, picit még vettem is azóta.

"egy dolog aggaszt, hogy…

#856909 matgab Előzmény: #856862

"egy dolog aggaszt, hogy annyira mindenki shortot vár, hogy ilyenkor szokott a piac mindenkit megviccelni..."


Mondtam wazzeg...Mindig elpics@zzák a többséget!

Jól láttad! Én meg elbam…

#856906 Csusza Előzmény: #856877

Jól láttad! Én meg elbambultam, meg ilyen nyitó és mínuszos dax mellett nem hittem el... :-\