Regisztráció Elfelejtett jelszó

Sport

++ Messi beszéde a 0:4 szünetében ++ Érdekes!

#852666 matgab Előzmény: #852644

Inkább az jön le ebből, hogy Valverde menynire egy puhapöcs lehet, ha Messi az aki beszédet tart a félidőben.

Egy edzőnek el kellene mondania, hogy mit lát kivülről, ki mit hogyan változtasson, hogy kell, hogy gólt lőjenek és azt hogyan próbálják, mire figyeljenek a védekezésben. Amelyik edző nem tud a szünetben kitölteni 10 percet azzal, hogy megmondja ezeket és helyette a csk veszi át a szót és ő kezdi el a beszédét, ott nincs meg az edző tekintélye.

- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852665 matgab Előzmény: #852639

Dehogynem, ott örül magának és a góljának, pózol meg ünnepelteti magát. Eszébe sem jutna ránézni, hogy mi lehet azzal az emberrel, akit fejbe térdelt pár másodperccel előtte.

Hertha: Dárdai utódjának utódja ugyanazt csinálja, amit Dárdai csinált, hahaha --

#852640 TrendMan Előzmény: #852574

Na szóval Dárdai-nak kitették a szűrét, mert nem játszatta eleget a fiatalokat és nem volt elég támadó és látványos a focija.

Az utódja játszatja a fiatalokat (alighanem felsőbb nyomásra), 11 meccs után annyi bukta van, hogy kiteszik a szűrét.

Erre jön Klinsmann (1990-es vilgábajnok, nagy reputációja van, Kalifornában él!) egész csapatot hoz magával és a sajtótájékoztatón elmondja ugyanazat, amit Dárdai:

- Pontokat kell szerezni, csak ez számít

- Előre kell kúszni a táblázaton, csak ez a fontos

- Ő a támadó foci híve, de ezt most el kell felejteni

Klinsmann nem egyedül jön, egy akkora nemzetközi csapatot hoz magával, mint egy foci csapat - ő maga szinte nem is avatkozik majd be, más vezeti az edzéseket, ő csak figyel a háttérből.

Elmondja, hogy neki egy széles kapcsolati hálója van és már majdnem indultak Dél-Amerikában átvenni egy másik csapatot, de aztán ennek a hívásnak engedett inkább ...

https://www.youtube.com/watch?v=MUmS9_0RFOg

Ma játszanak a Dortmunddal.

Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből?

- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852639 TrendMan Előzmény: #852585

Ebből nem derül ki, hogyan reagált a néger tesó, aki a sérülést okozta.

- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852638 TrendMan Előzmény: #852616

Nem láttam a meccset, épp más dolgom volt és elkalkuláltam az időpontot.

Csak a lelombozott fejeket láttam a stadion körül, amikor az 1-es villamossal arra jártam.

Szerintem, ha Bulgáriában döntetlenre jók lettünk volna, akkor győzni is tudunk.

A Fradi úgysem tud 0:0-ra játszani


- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852616 matgab Előzmény: #852585

Érti valaki, hogy miért állították ki tegnap Civic-et? Miért kapta a 2. sárgát?

Nagyon szépen játszott a fradi , de óriási kár volt az egáért. Mert így győzni kell, ellenkező esetben meg elég lett volna kint egy döntetlen.

Én szoktam szeretni, ahogy Lovrencsics játszik, de tegnap nem volt a pályán fejben... Első gól előtt teljesen értelmetlenül húzódott be a szélső pozició helyett. Utána amikor elvesztette a labdát, csak amolyan tessék lássék módon futott az ember után.

A 2 gólnál meg nem értem, hogy miért nem ő fogta a beadó játékost, illetve ha már nem ő fogta akkor miért ment a beadó játékos és a kapu közé, kb. 5 méterre a beadó játékostól -hiszen így ismét nem fogott senkit és a beadás megakadályozására sem volt meg a lehetősége.

- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852585 matgab Előzmény: #852574

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-gulacsi-a-korulmenyekhez-kepest-jol-van-nagelsmann-2734893

Azt szokták mondani, hogy fair play, meg say no to racism...

De nehéz azt nem észrevenni, hogy mondjuk, mit nyamogott az ázsiai Son az Andre Gomesnek okozott sérülés után a lelki ismeretével és hogyan kezeli ez a fekete srác azt, hogy fejbe térdelte Gulácsit. Más kulturális háttér, ha polkorrektként akarok nyilatkozni.

- Dárdai utódjának kiáll a szekere --

#852526 TrendMan

https://www.berliner-zeitung.de/sport-leidenschaft...

Amint Dárdait leépítették, egy 200 millió Eurós befektető állt a házhoz, most lehet, hogy Klinsmann jön átmenetileg, Niko Kovac (akit most raktak ki a Bayerntől) a legesélyesebb jelölt.

A befektető a Champions League-ben szeretné látni a Herthát, ehhez képest jelenleg a 15. helyen állnak.

Kibicnek semmi sem drága, kiváncsi vagyok mi sül ki ebből?

Sajnos ezt a találatot n…

#852458 TrendMan Előzmény: #852438

Sajnos ezt a találatot nem tudom elfogadni, mert nem írtad be ide időben. :-)

Én még azt néztem, hogy

- rengeteg pontatlan átadásunk volt támadás építés közben

- Dzsudzsi-tól egyszerűen elvették a labdát, egyetlen értékelhető megmozdulása nem volt (nyilatkozni még tud)

- Hiányzik nálunk a 'középréteg'", azok a 25-26 éves játékosok, akik a hátunkon kellene, hogy vigyék a csapatot. Nálunk néhány 30 feletti seniorhoz csaptak néhány 18-21 éveset és ezektől várják a megoldást.


én 2:0-át tippeltem a me…

#852438 matgab Előzmény: #852418

én 2:0-át tippeltem a meccsre, de nem vagyok boldog , hogy bejött.

Ki lehet kapni 2:0-ra, de az, hogy egyetlen kapura lövésünk volt az egész meccsen, az mindent elmond a válogatott teljesítményéről.

Legnagyobb gond az volt, hogy a hátul passzolgató védelem nem tudott labdákat felpasszolni a középpályára, hanem némi hátul lévő tili-toli után felívelték többé kevésbé Szalai irányába, akinek a maga sebességével esélye sem volt a 4 védő között labdát szerezni...

És ha épp nem íveltük fel kivételesen , akkor meg simán odapasszoltuk az ellenfélnek.

Hát így nem lehet játszani. Nagy Ádámnak és Pátkai feladata kellett volna lennie annak, hogy vissza lépjenek, elkérjék a védőktől a labdát és feljátszák Szoboszlai Dzsudzsák Sallai triónak. Ebből egész meccsen semmit nem lehetett látni.

Persze ezt a walesiek is tudhatták, hogy ezt fogjuk játszani, meg azt is, hogy a magyar bal hátsó alakzat Nagy Zs- Lang Pátkai iszonyatosan lassú, rutintalan és sérülékeny lesz, ezért arra játszották a labdákat folyamatosan. Sőt a magyar labdakihozatalok esetén is a mi jobb oldalunkat lezárták és helyette arra "kényszerítettek", hogy ezen az oldalon próbáljuk meg feljátszani a labdákat- ami természetesen kudarcra volt ítélve.

Nos ennyi. Jöhet az NK, ott mivel hasonló vakegér csapatok vannak, mint mi vagyunk bármi lehet. Persze idegenben játszunk, úgyhogy kb nem sok esélyünk lesz.

Röviden zanzásítva a hel…

#852365 TrendMan

Röviden zanzásítva a helyzetet:

A magyar válogatott játékosai között nincs kapcsolat, 10 játékos mint gyalogkakukk szaladgál a pályán.

azt mondja, hogy .... izé .... khmmm ...

#852225 TrendMan Előzmény: #852221

Ezt én most nem követtem, de kb. erre számítottam.

Így megmaradt az elméleti esély a továbbjutásra és befolyt megint egy kis cash.

Simán lehet, hogy már csak ezt számolgatják.

azt mondja, hogy .... izé .... khmmm ...

#852221 matgab Előzmény: #851774

Tegnapi fradi meccsről a véleményem:

Jól megszervezte mindkét csapat a védekezését. Azt lehetett volna gondolni, hogy a CSKA-nak győzelmi kényszere van és ezért agresszívebben leátmadja a Fradit, de ez enm történt meg. Ők féltek az első meccsen tapasztaltaktól, hogy a Fradi lekontrázza őket.

Ignatenko továbbra is baromi gyenge, semmi keresnivalója a Fradiban. Zubkov sem fradi szintű játékos. Sajnos 2 ilyen kerékkötővel már nagyon nehéz mit kezdeni.

Rebrov taktikáját nem értettem tegnap, hogy a döntetlen miért volt jó a fradinak?

Ezzel a döntetlennel a CSKA gyakorlatilag kiesett a csatából, a Ludogorec ellen sokkal kevésbé lesz motivált már a CSKA a pontszerzésre. Míg ha kikapott volna a Fradi, akkor a CSKA-nak legalább maradt volna esélye , lehet jobban küzdöttek volna.

Viszont Isael-t aki a legjobban mozgott az EL meccseken valamint Vargát csak a 80. perc után hozta be. Isael-t én már a 60. percben behoztam volna, Vargát meg már a 70.-ben legkésőbb.

Rebrov nyilatkozata vetekszik CSányi románia előtti lelkesítő szavaival, mintha nem is akarnának továbbjutni. Lehet arra gondol, hogy akkor nem tudnák a bajnokságot megnyerni?

"A továbbjutási esélyekről elmondta: mivel tizenöt éve nem járt a Fradi csoportkörben, nem érdemes még beszélni róla.

Van öt pontunk, ez jó, de az a célunk, hogy tovább gyűjtögessünk, jól és győzelemre játsszunk a hátralévő két meccsen.”

A Ludogorecnek abszolút saját kezében a sorsa, ha megveri a CSKA-t, akkor 9 ponttal valszeg továbbmegy, még akkor is ha a fradi valamilyen csoda folytán nyerne Bulgáriában...

azt mondja, hogy .... izé .... khmmm ...

#851774 matgab Előzmény: #851772

Még kell 1-2 forduló ahhoz, hogy tisztábban lássunk , mert a CSKA akár még csoport győztes is lehet.

Kell neki 3 győzelem, az Espanol egyszer még kikapna

1) a Fraditól és a Ludoval döntetlenezne és a Fradi Ludo is X lenne

2)vagy kikapna Ludogorectől és a Fradi megverné a Ludogorecet és a Fradi döntetlent játszana az Espanollal.

Vagy a Ludogorec két döntetlent játszik a CSKA vereség mellett és az Espanol max 1 pontot szerezne a Fraditól.

Szóval bármi lehet...

Meg az ellenkezője is.

azt mondja, hogy .... izé .... khmmm ...

#851772 matgab Előzmény: #851765

Kádár messze jobb, mint ez az Ignatyenko. Kádárt szélső védőként kellene játszatni és Korcsmár kellene, hogy legyen Orbánnal a középső védő a válogatottban.

A fradinak veszíteni valója nincs. Ez a csoport olyan, hogy bárki nyerhet bárki ellen. Az Espanol-t is megverhette volna idegenben a fradi, ha egy picit rutinosabb és húzza az időt , illetve egy picit jobban koncentrálnak. Itthon utolsó meccsen úgy, hogy addigra már az Espanol tovább jut valszeg bármi lehet.

A Ludogorecnél is lehet, hogy idegenben meglepetést csinál a Fradi, mert ott hirtelen nagyon nagy tud lenni a mellény és elkönnyelműsködik.

A CSKA Moszkva ellen pedig lehet, hogy a CSKA már mint kiesett motiválatlan csapat fog játszani.

Nem azt mondom, hogy reális lenne a Fradinak a 9 pont, mert jelenlegi képességek alapján már az 1-3 pont is bravúr lenne, mert mind három csapat legalább 1 kategóriával jobb a Fradinál. De azért egyik sem egy Chelsea vagy Barcelona szintű csapat 1-1 jó/rossz meccse bárkinek lehet.

Tegnap is lehetett látni, hogy a CSKA 10-ből 7-szer (8-szor?) simán verné a Fradit, aztán most mégis a Fradi győzött.