Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

tényi a nagy feljelentgető

#851459 Bendeguz Előzmény: #851454

volt régen egy levélben feljelentő faszi, utoljára talán 2003 körül olvastam tőle bármit is, blogra mindig kitette, nagyon vicces volt. ki emlékszik a nevére? nagyon furcsa volt...

tényi a nagy feljelentgető

#851454 Ibiza Előzmény: #851369

szerintem nem egy egyszerű eset..van itt gond bőven.

Vagy mániákus vagy megélhetési..aki a peren kivüli megegyezésekből akar megélni..

pacekra inkább az első

tényi a nagy feljelentgető

#851369 Koffein Előzmény: #851345

Ja értem :) régi harcos, fideszes tag volt, majd kicsapták, ha jól rémlik feljelentett fideszeseket is.. addig jó volt, amíg az ellenzéket jelentgette, de amikor már az akolban lévőket is, az már nem tetszett :)

tényi a nagy feljelentgető

#851345 Ibiza Előzmény: #851339

olvastam mennyi mindenkit feljelentett..pl a kamionost is aki ráijesztett a migránsokra amikor megtámadták.. gondolom megnézem a képét..

tényi a nagy feljelentgető

#851337 Ibiza
https://fuhu.hu/wp-content/uploads/2018/07/tenyi-istvan-1.jpg

ha lexikonban beraknának egy képet átlagos feljelentgetőről..kb ő lenne..


ez kispálya..nem demokrá…

#851322 Ibiza Előzmény: #851312

ez kispálya..nem demokrácia kérdése..ha megszületsz van egy kalibered.ezeknek ennyi van.

ilyen a mi demokráciánk,…

#851312 Koffein Előzmény: #851281

ilyen a mi demokráciánk, ahogy beszántották a metró újságot, úgy befogják a lokált is... nem mintha hiányozna, sőt! egyáltalán nem fog hiányozni... :)

első hír az új polgármes…

#851281 Ibiza Előzmény: #851278

első hír az új polgármesterről Budapest kapcsán.. a lokál szerződést fel kell mondania a bkk-nak.. :DD hiába na..nagy formátumú pali..

egy ilyen váltás sajna v…

#851278 Ibiza

egy ilyen váltás sajna visszaveti Budapestet. Jönnek a bosszúállások, tisztogatások. A meglévő projektekbe belekötnek..újratárgyalják az osztást.

borkai nagyon kapaszkodi…

#851277 Ibiza Előzmény: #851145

borkai nagyon kapaszkodik..nem gondoltam róla hiszen sportember..

nem jön rá azért nyert mert fideszes jelölt volt.. gondolom a közgyűlés fideszes többségű..hamar beszorítják a sarokba...

nem egy sportszerű húzás volt a részéről..ebből látszik mennyire kapaszkodnak a zsírosbödönhöz.. gondolom jó benne lenni.

-- nincs meg az 5 % --

#851215 TrendMan Előzmény: #851181

Állítólag az I. ker-ben rengeteg érvénytelen szavazat volt, mert ott nem indult az -->Állampolgárok a centrumben és a hívei így fejezték ki.

-- nincs meg az 5 % --

#851181 matgab Előzmény: #851179

Szerintem ezen a választáson Puzsér volt az egyetlen hiteles jelölt, aki komolyan hitt abban, h ha nyer akkor azt csinálja amit ígért. Amúgy meg szavazat/kampány költség tekintetében sztem igen jó eredményt ért el.

Meglepett, győzött a tol…

#851159 Ibiza

Meglepett, győzött a tolvajok fejedelme. Budapesten aktív az urbánus "értelmiségi"https://www.xxiszazadintezet.hu/wp-content/uploads/0be374840212f97c3e5e9ea7508ff31bf24764ce-1000x600-760x334.png

szintiszta logika, Borka…

#851145 Ibiza Előzmény: #851143

szintiszta logika, Borkai az egyetlen fideszes jelölt, ha lemond harc nélkül átadták a várost.

Ez butaság lenne. Bezsákolja a fideszes szavazatokat, lemond majd időközi választások lesznek.

Az időközin meg újra jönnek a szavazatok.

nekem nincs kétségem lemond/lemondatják.

de legyen már arányosság egy qrválkodás és egy lopásra szakosodott balliberál maffia tevékenysége között.

Hogy mennyire ingoványos…

#851144 TrendMan

Hogy mennyire ingoványos terep a politika, mi sem mutatja jobban, miht Puzsér, aki gerincesen viselkedett a polgármester választás előjátéka során, most a szavazóíven mégis ő tűnik úgy, mintha megosztaná az ellenzéket.

Vagy a Momentum :) nem á…

#851143 Koffein Előzmény: #851141

Vagy a Momentum :) nem állnak össze az elmúlt 30 évvel, oszt Feri osztja a lapokat nekik is... mindenki a mézes bödönt kívánja.. :)

Nézd, feljelentés született KariGeri kijelentései alapján? feljelentés született a kispesti csóka vallomására? borkai ügyeire történt feljelentés? elhatárolódás? lemondás? nagyon súlyos sztori a jachtos kurválkodás, más országokba visszalépés történik, de itt nem. én azt látom, hogy ingerküszöb megemelése sikeresen megtörtén ismét, a kormányzó párt engedélyével.. majd ne csodálkozzunk, ha ennél durvább dolgok fognak történni egyik másik oldalon, mert a nép ezt is leszarja...

ha a sztorikba belegondolsz, kispesti max 200millát nyúlt le, a győri több milliárdot per év... mindezt legálisan... oszt? tisztára pareto elv érvényesül, kormányzó párt 80% jacht, kurvák, stb, ellenzék 20%, lepukkadt kecóba szippantás, bebaszás álhaverokkal :))

80 vs 20 %