Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

fasza csávókból áll az …

#850774 Koffein Előzmény: #850766

fasza csávókból áll az ellenzék is :))

és ha belegondolunk, ilyenek ülnek az önkormányzatokba tök mindegy melyik oldal...

Úgy gondolod, hogy Karác…

#850698 Koffein Előzmény: #850689

Úgy gondolod, hogy Karácsony nem a rendszer része? :)

Ha annyira 5% mint ahogy a DK-t mérték az eu-s választás előtt, akkor lesz meglepetés...


A végén ilyen hírek miat…

#850689 TrendMan Előzmény: #850676

A végén ilyen hírek miatt fogok Karácsonyra szavazni.

Puzsér sajnos csak 5 százalékon áll.

nocsak, hogy mik ki nem …

#850676 Koffein

nocsak, hogy mik ki nem derülnek :)

"kétpólusú politizálásnak vége van. Tehát ez ami per pillanat az országban történik, ez tényleg a NER-nek az építése és a kiterjesztése a teljes országra. Szeretnénk az árkokat betemetni, akit lehet, áthúzni erre az oldalra, mindenkit, aki idomul. Vannak lehetőségek pozíciókat adni. Meg kell mondanom, Kóka János kiválóan üzletel egyébként a Magyar Nemzeti Kereskedőházzal, de nem politizál"

https://24.hu/belfold/2019/10/03/titkos-hangfelvetel-a-fideszbol-aki-a-partot-tamadja-abban-pillanatban-ellensegge-valik/

nincsenek szavak

#850534 TrendMan Előzmény: #850496

:-DDD

Akkor a hiba középvezetői szinten vagyon:

A felső vezető kiadta a feladatot (helyesen), a melós dolgozott, mint állat (szorgosan), a dolog mégis félre ment (szokásosan).

Mi ebből a tanúlság?

Ne dőlj neki a kerítésnek, ha az frissen van festve?


nincsenek szavak

#850496 Koffein

forrás 444

Ha ellemezni kéne a képet, a fószer aki fogja a fejét egyszerűen megsemmisűlt, amikor meglátta, hogy mit csináltak a fiúk.

Aki lazán nekidölt a kerítésnek, tudatta a főnőkkel, hogy megoldották a problémát, szereztek pár lemezt, bevágták faszán, lefestették szürkére, mintha cement volna. Az atyaúristen se mondaná meg, hogy nem cement lapok állnak itten.

A kerítés túloldalán lévő egyáltalán nem érti, hogy mi a baj, hisz reggeltől úgy dolgozik mint állat, méretre vágta a lapokat, festett kint is, bent is... mi itt a probléma? volt egy feladat meg lett oldva... :)

Vicces, vicces, jó röhögünk, de legbelül mindenki tudja, hogy szomorú ez. Szomorú, mert a valamirevaló munkaerő már elment nyugatra és ilyen idióták maradtak...


hogy mik vannak

#849924 Koffein Előzmény: #849905

jééé tényleg :) amúgy ferinek is megvolt az esélye, hogy adakozzon a kampány hajrában... enyhén vicces lett volna, ha feri neve is mészi neve mellett szerepelt volna, mint kiemelt adományozó... XD

jártam a Szabadság téren…

#849324 Ibiza

jártam a Szabadság téren, a fasizmus áldozatainak az emlékművénél mentem el. Előtte 1m-re csináltak privát megemlékezést kb 10m-en a zsidó áldozatok emlékére (zömében ez), gondolom önkéntesek..tacepaók..bőrönd, cipők, ez az.. egyszóval nem szép dolog..megint az jön le a zsidók mindig előtérbe nyomják magukat, lelkiismeret biznisz..stb stb.. szerintem a kevesebb néha több..

Rengeteg zsidó emlékhely van..miért kell mindenre rátelepedni.. a kérdés költői

Minden ember egyet ér..minden erőszakos halál értelmetlen és égbe kiálltó bűn.. legyen tuszi, israelita roma vagy református vagy magyar.

hiába okozott mintegy 30 milliárdos kárt, a kártérítésről pedig valószínűleg a legtöbben lemondanak.

#849322 Ibiza Előzmény: #849297

zsiday mond mindent és valami csak bejön.


hiába okozott mintegy 30 milliárdos kárt, a kártérítésről pedig valószínűleg a legtöbben lemondanak.

#849318 Spade Előzmény: #849297

Én jó mésfél évvel kb előbb mondtam mint zsiday, sőt ő akkor még javában esést várt, én pedig befektetést még rá is kérdezett h hol, és azt válaszoltam h ahol jó a közlekedés v ahol nem kell (bváros), talán még a tforumon is

hiába okozott mintegy 30 milliárdos kárt, a kártérítésről pedig valószínűleg a legtöbben lemondanak.

#849297 Koffein Előzmény: #849292

Emlékeim szerint, anno Zsiday volt az első fecske, aki azt mondta, hogy fordulat van az ingatlan piacon, mire az összes újságíró rátámadt, hogy miként képzeli, szakad az ingatlanpiac, embereknek semmi pénzük, dev hitel, kilakoltatás stb...

hiába okozott mintegy 30 milliárdos kárt, a kártérítésről pedig valószínűleg a legtöbben lemondanak.

#849292 Ibiza Előzmény: #849202

hirtelen megjelenő pénz, olcsó hitel, szociális támogatások, smsz számlák, nyugatról israelből ukrajnából biztonságot keresők, és lefizetett újságirók alkották a gyúelegyet