jééé tényleg :) amúgy ferinek is megvolt az esélye, hogy adakozzon a kampány hajrában... enyhén vicces lett volna, ha feri neve is mészi neve mellett szerepelt volna, mint kiemelt adományozó... XD
jééé tényleg :) amúgy ferinek is megvolt az esélye, hogy adakozzon a kampány hajrában... enyhén vicces lett volna, ha feri neve is mészi neve mellett szerepelt volna, mint kiemelt adományozó... XD
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=543797393032578&id=350892568989729
1€ market sztorija folytatódik https://g7.hu/vallalat/20190924/harom-tenger-mosta...
Nem is tudtam, buzsi volt konrád györgy.
mik vannak...https://akibic.hu/2019/09/15/konrad-buddhista-zsid...
jártam a Szabadság téren, a fasizmus áldozatainak az emlékművénél mentem el. Előtte 1m-re csináltak privát megemlékezést kb 10m-en a zsidó áldozatok emlékére (zömében ez), gondolom önkéntesek..tacepaók..bőrönd, cipők, ez az.. egyszóval nem szép dolog..megint az jön le a zsidók mindig előtérbe nyomják magukat, lelkiismeret biznisz..stb stb.. szerintem a kevesebb néha több..
Rengeteg zsidó emlékhely van..miért kell mindenre rátelepedni.. a kérdés költői
Minden ember egyet ér..minden erőszakos halál értelmetlen és égbe kiálltó bűn.. legyen tuszi, israelita roma vagy református vagy magyar.
zsiday mond mindent és valami csak bejön.
Én jó mésfél évvel kb előbb mondtam mint zsiday, sőt ő akkor még javában esést várt, én pedig befektetést még rá is kérdezett h hol, és azt válaszoltam h ahol jó a közlekedés v ahol nem kell (bváros), talán még a tforumon is
Szerintem nem pohártartóban, hanem a jobb kezében volt a telefon.
https://index.hu/belfold/2019/09/19/m._richard_igy_videozta_sajat_magat_a_baleset_pillanataban/
Emlékeim szerint, anno Zsiday volt az első fecske, aki azt mondta, hogy fordulat van az ingatlan piacon, mire az összes újságíró rátámadt, hogy miként képzeli, szakad az ingatlanpiac, embereknek semmi pénzük, dev hitel, kilakoltatás stb...
hirtelen megjelenő pénz, olcsó hitel, szociális támogatások, smsz számlák, nyugatról israelből ukrajnából biztonságot keresők, és lefizetett újságirók alkották a gyúelegyet
Nem nagyon hiszem, hogy 30 milliárddal meg lehetne dobni az ingatlanpiacot jelentős mértékben. Az kb. 1500 átlag lakás értéke volt akkor Pesten.
Az inkább annak volt köszönhető, hogy levitték a kamatokat 9%-ról 2-3%-ra, nőtt a turizmus, jött az Airbnb meg a nemzetközi hangulat meg a Matolcsy féle pénznyomda.
https://hvg.hu/kkv/20190915_Elengedhetik_a_karteri...
A botrány 2015 augusztusában robbant ki,
ekkor derült ki, hogy Bíró Péter, a Kézizálog Zrt. tulajdonosa hamis
aranytömböket adott biztosítékként több magyar milliárdosnak és
pénzintézetnek. A Kézizálog már 2015 elején tönkrement, a Bíró által okozott veszteséget 30 milliárd forintra becsülték.
érdekes, ezután durrantak el az ingatlanárak, akkor indult el a vásárlási roham, aminek a forrását máig nem értem tisztán, hiszen a megtakarítások folyamatosan nőnek.Ügynökök foglaltak le ingatlanokat alku nélkül, és boldogok voltak mert napi 2 ingatlanon túlvannak.
http://www.atv.hu/belfold/20190913-a-saul-fiat-az-...
kinek a pap kinek a rabbi.
Ha dijat akarsz nyerni akkor csinálj zsidós filmet.
idén tán..OTP-ben voltam..srác nagyon ideges..ragyog a szeme..hivják..reménykedő arc..mondja ügyintéző..sajnálom de el kell utasitanom a hitelét ön kórosan játékfüggő.. sirós arccal ment el.. nem tudom honnan tudták..vagy korábban ő tiltatta le magát..
Rajtaütnek a nyugdíjasokon a sarki lottózóban, azokat elviszi a szívroham és ezzel csökken a nyugdíjkassza hiánya!
Ki van ez találva!
Lottózókból tiltják ki az embereket? :) Azt meg hogy ellenőrzik? :)
Az nem lehet!
A félkarú-banditákat azért tiltották be 2013 tájt, hogy csökkenjen a számuk!
Az nem lehet!
Most akkor visszahozzák a félkarú-banditát a sarki csehóbaállítáják újraaaa?
2015-höz képest háromszorosára nőtt Magyarországon a szerencsejáték-függők száma.
2,5 MILLIÓ EMBERT ÉRINT A PROBLÉMA, KÖZÜLÜK TÖBB MINT 300 EZREN KRÓNIKUS JÁTÉKFÜGGŐK, 800 EZREN MÉRSÉKELT FÜGGŐK, A TÖBBIEK PEDIG AZ ALACSONY RIZIKÓFAKTORÚ CSOPORTBA TARTOZNAK
https://index.hu/belfold/2019/09/11/szerencsejatek_fuggoseg_kitiltas_jatekterem/
a halmazban vagytok?:)
Hahóó el lehet vinni..eddig az volt szabadságot a h.-nak diktatúra..szabadíccsuk ki a szegény H-t.. .tessék tessék.. szabad elvinni..