Regisztráció Elfelejtett jelszó

Európai Unió

von der Leyen Juncker helyére?

#845610 matgab Előzmény: #845601

Erre szokták mondani, hogy ez remélem komoly, mert viccnek durva lenne!

von der Leyen Juncker helyére?

#845609 matgab Előzmény: #845601

Úgy látszik a háttérhatalom erősíteni akarja a lobbiját és csak idióta, hozzá nem értő , karakter nélküli szürke bürokratákat nevez ki minden pozicióra...

Merkel

#845593 TrendMan Előzmény: #845592

Volt erről egy rossz vicc:

- Miért volt folt Gorbacsov homlokán?

- ???

- Amikor meghalt az előző főtitkár, mindíg azt hitte, most már ő következik.

Merkel

#845592 Bendeguz Előzmény: #845495

Régen a szovjet pártfőtitkár-választás nem volt ennyire bonyolult, pedig azért az is volt valami :)

Merkel

#845405 Koffein Előzmény: #845396

vagy kezdetleges parkinson... azt is lehetne mondani, hogy a túl sok stressz, kimerültség, de ez már második eset, s nem tudja kontrollálni a mami...

sok ez már neki, országos, plusz világpol, trump, putyin, macron, brexit, meg a többi kis hülye gyerek orbánnal az élen...

Merkel

#845396 TrendMan Előzmény: #845379

Minden jót kívánok neki.

Nem egyszerű szerepkör. Főleg így, hogy a kamerák mindent figyelnek.Fél év pihenést már simán magára kellett volna vennie.

Így legalább tudjuk, hogy nem android, hacsak nem Alzheimer.


orosz vagyon

#842691 matgab Előzmény: #842272

Amugy ha 400 amerikai aki a kb 300 milliós lakosság kb 0.0001%-a birtokolja a vagyon 64%-at, akkor én ezt a társadalmat polarizaltabbnak érzem annál, mint amikor a társadalom 3 vagy 10%-a birtokolja a vagyon 89%-at...

A két adat nyilván nem teljesen vethető össze, mert lehet éppen, h az USA társadalmának ha levesszük ezt a 400 szupergazdagot, akkor a maradék társadalom egyenlobb, mint az oroszoké, de nem hiszem, mert a világ nem így működik.

orosz vagyon

#842672 Spade Előzmény: #842671

nemtom miről van szó

Nyuszi veled nem lehet vitázni mert a leírt 30-t megkérdőjelezed mi a faszt beszélhetnénk másról ami nem ennyire konkrét és axiomatikus ? Majd ha az én világlátásomból jön valami érdekes akkor igérem h szólok mert nem vagyok geci pl mondtam h sztem nem lesz brexit és h kivi vok egyelőre nem csapott pofán a valóság és te is leírhatod amit gondolsz még érdekel is Mo-ról ovról oroszokról eu-ról stb. , de nem tudunk vitatkozni erről és nem tudjuk meggyőzni egymást és sztem nem is kell

orosz vagyon

#842669 Spade Előzmény: #842665

nyuszi ha ott 6/5 lenne akkor 36-t számoltam volna de nálam 30 jött ki, ez mutatja h nálad a matekod nullázodott le vagy nem is volt, vedd elő az általános számtan könyveket ma ebből karót kaptál. Számodra elszomorító látni h hogy nullázódok le amikor nem mondtam semmit semmiről, gratulálok :) ma nagyot téptél valamiből Nyuszi veled nem lehet vitázni mert a leírt 30-t megkérdőjelezed mi a faszt beszélhetnénk másról ami nem ennyire konkrét és axiomatikus ? Majd ha az én világlátásomból jön valami érdekes akkor igérem h szólok mert nem vagyok geci pl mondtam h sztem nem lesz brexit és h kivi vok egyelőre nem csapott pofán a valóság

orosz vagyon

#842665 tozsdenyul Előzmény: #842663

pedig pár hónapja még hogy megütköztél a ...

Hm, lehetséges valóságon

Rettentöen elszomorító ahogy erkölcsileg nullázódsz a rendszerrel együtt...

Te tudod

(A számolásod nem korrekt, 6 ötöd van ott, de napi hülyeséggel se foglalkozzunk)

Good bye

orosz vagyon

#842663 Spade Előzmény: #842660

nyuszi látom sikeres agyzsugorításon vettél részt nézd a számolásomat az korrekt abból megérted h mi a baj, tudom az nem megy neked :) (4*(20%) + (17%))*6 volt a felső 17% helyett a 20-t vettem mert ez >= és csak az alsó 20%-t ismertük és egy felső becslést akartam adni. De nem csodálom h nem érted. A megoldás h egyszerű számtannal ellenőrizhető faszságot nem idézünk be ide.

Az h egy faszságra rámutatok az nem az oroszok védése.

Hát nemtom h amikor fleto orosz kémekkel világítatta át a magyar kémelhárítást az mi is vol?t akkor nem láttad a problémát?De ezen túl a napi politika nem érdekel.Egész máshogy látom a világpolitikai helyzetet mint te, annyira máshogy h nincs is értelme megbeszélni