Regisztráció Elfelejtett jelszó

Sport

Már mindegy, a lényeg, h…

#843178 Koffein Előzmény: #843121

Már mindegy, a lényeg, hogy kihasználta a lehetőséget :)

A tegnapi nap után, kijelenthetjük, hogy a Brexiterek lealázták az EU csapatait és lesz egy Brexit döntő, aki mindent visz: Liverpool vs Tottanham :)

A második fékevesztett r…

#843177 TrendMan

A második fékevesztett rohanást már hiba volt megnézni.

az ördög a részletekben …

#843114 Koffein Előzmény: #843111
az ördög a részletekben rejlik https://index.hu/sport/futball/2019/bl/2019/05/08/labdaszedo_liverpool_barcelona_bajnokok_ligaja_klopp_tervezes/


"Az Independent szerdai cikke szerint ugyanis a Liverpool elemzői az elődöntő első mérkőzését kielemezve többek közt azt is megállapították, hogy a Barca játékosainak figyelmét szinte minden egyes ellenük megítélt szögletnél vagy bedobásnál lekötötte a bírói döntés kommentálása, és ezért rendre lassan rendezték a soraikat.

MIUTÁN FELHÍVTÁK JÜRGEN KLOPP FIGYELMÉT A DOLOGRA, AZ EDZŐ FELISMERTE A BENNE REJLŐ LEHETŐSÉGET.

Klopp ezután eljuttatta utasítását a labdaszedők felügyeletével megbízott Carl Lancasternek, aki a klub akadémiáján dolgozik mentorként. Lancaster pedig kedden reggel a labdaszedők eligazításán minden gyerek figyelmét felhívta rá, hogy a lehető leggyorsabban szolgálják ki labdával a Liverpool játékosait."


nem kell hozzá, csak a s…

#843111 matgab Előzmény: #843108

nem kell hozzá, csak a szabadrúgáshoz, tizihez. Azt is csak akkor, ha kérik a játékosok, vagy a bíró megállítja a játékot.

Szöglet az olyan , mint a bedobás. Nincs síp.

Egyébként a szöglet elvé…

#843108 TrendMan Előzmény: #843104

Egyébként a szöglet elvégzéséhez sípjelet ad a bíró, ugye?

Anélkül nem lehet?

Elbízták magukat, az edz…

#843104 Koffein Előzmény: #843086

Elbízták magukat, az edző is, a játékosok is. 3-0 -s előnnyel, úgy voltak, hogy lazán lehozzák a meccset, belefér 1-2 gól, max ők is találnak egy gólt, de a liverpoolban jobban éget a tűz. A szöglet gól, az fenomenális volt. Mindenki bambult két liverpooli játékos figyelt, aki rúgta és aki fogadta a lasztit, hogy a hálóba csavarja.. zseniális felismerés volt.

szerintem kapitális edző…

#843086 matgab Előzmény: #843075

szerintem kapitális edzői hiba lépett fel a Barcelonában. Lehetett látni, hogy a játékosok dekoncentráltak, lassúak, nem is mozognak.

Kb. néha a magyar válogatott rosszabb napjait idézték meg bennem, vagy inkább a mexikói magyar -szovjet meccsre hajazott a Barca mozgása. Hátul teljesen impotens módon elpasszolgattak, majd az első felpassznál eladták, vagy felívélték -ami nyilván rossz helyre ment. Mintha egyáltalán nem is akarták volna a győzelmet.

A szögletes gólnál is látszott, hogy fejben egyáltalán nincsenek ott.

Szétestek, nem égett ben…

#843075 Koffein Előzmény: #843063

Szétestek, nem égett bennük a tűz. Tipikusan, akkor van ez, amikor elbízzák magukat a játékosok, hogy sima győzelem lesz, de falba ütköztek.


Nem voltak elég élesek f…

#843064 TrendMan Előzmény: #843063

Nem voltak elég élesek fejben és a körmükra égett a dolog.

A másik lehetőség, hogy nagyban maguk ellen fogadtak.

Mi a fax van a Barcaval?…

#843063 matgab Előzmény: #842460

Mi a fax van a Barcaval? Ugy mozognak, mint akik bevettek fejenként egy levél xanaxot...

Rövid komment tőlem:A cs…

#842427 TrendMan

Rövid komment tőlem:

A csehek bammeg mekkora meccset játszanak a Chelsea ellen, le a kalappal, én is ilyen focit szeretnék nálunk.


Dárdai már csak a szezon végéig!, Ismét erős az Ajax!

#842422 TrendMan Előzmény: #842421

Nem az a kérdés, hogy éhen hal-e.

Sokkal inkább az, hogy edzőként van-e benne nagyobb potenciál?

Kihozhatott volna ebből a Herthából többet?

Kinek kell ahhoz szintet lépnie, hogy az egész csapat szintet tudjon lépni?

Edzőnek? Menedzsernek? Közönségnek? A játékosoknak?

Dárdai már csak a szezon végéig!, Ismét erős az Ajax!

#842421 matgab Előzmény: #842419

Azt látni, hogy tényleg bele van fáradva a dologba.

Szerintem a Herthánál egys kicsit elszaladt a ló, amikor a tabella elején végeztek és évek után nem a kiesésért küzdöttek, akkor elhitték , hogy ők tényleg stabilan ennyire jó csapat. Pedig nem gondolom. Minőségi játékosokat nem nagyon vettek a keretbe.

Dárdai baromi jó motivátor -ezért jó rövid távon vagy szövetségi kapitánynak- hosszú távon ez a motivátorkodás folyamatos megújulás mindig új vicc kitalálása nagyon fárasztó. Emberileg hiteles, ezért is tudott ilyen hosszú ideig a padon maradni. Ráadásul nem is volt túl drága.

Most szerintem elmegy feltöltődni, hoznak egy új edzőt és kb. jövő januárban vagy legkésőbb 1 év múlva vissza fogják hívni -attól függően, hogy akkor épp hol fog állni a bajnokságban a Hertha.

Vagy elmegy addig ismét utánpótlás edzőnek. Ha Rossinak nem jön össze az EB és addig nem foglalja le ismét a Hertha, akkor meg jön ide szövetségi kapitánynak. Szóval nem csoda , ha nem aggódik, volt egy nehéz időszaka, ami után lazít egy kicsit. Aztán feltöltődik és valszeg nem lesz gondja arra, hogy miből éljen meg.

Dárdai már csak a szezon végéig!, Ismét erős az Ajax!

#842419 TrendMan Előzmény: #842323

Dárdai nyilatkozata a Kicker-ben:

https://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/sta...

Kivonatosan:

~ Nem egyszerű velem, nem vagyok megsértődve, nem neheztelek, de továbbra sem megyek el a Hertha-tól.

(Itt vagyok és itt ist maradok, negyon kellemetlen, ugye? :-)

-- A menedzser adjon nekem egy szép karórát:-)

-- Egy évig egy kicsit feltöltődöm, sporttudományokat tanulok, majd jelentkezem a menedzsernél, hogy adjon nekem valamilyen feladatot.

-- Még nem beszéltem a Magyar szövetséggel.

-- Elfáradtam, de nem a csapattól, nem a menedzsertől, hanem a médiától.