Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

Kedves Oldal Üzemeltető!…

#844294 matgab Előzmény: #843950

Kedves Oldal Üzemeltető!


Kérném tőzsdenyúl nevű felhasználónk végleges törlését IP címével együtt a rendszerből, mert nem szeretném - azt hiszem mondhatom a többiek nevében is, ha a fórum erre a szintre süllyedne le:

Magyarország topic:

"

-- ahogy a csövön kifér --

#844287 tozsdenyul Előzmény: #844282

erre muszáj azt mondanom, hogy a jó büdös kurvanyádat, te felvállaltan náci

Soha nem voltam komcsi , mégcsak szavazni sem szavaztam baloldalra se soha

Ne tulajdoníts nekem olyat ami rád igaz, elvbarátaiddal te tetted már tönkre az országot.

személyesen találkoznék a jó fejeddel egy ilyen beszólásra

Tényleg kiszálltam, borzalom a színvonal."

Jók ezek a theEconomistb…

#843950 TrendMan

Jók ezek a theEconomistból belinkelt cikkek az RSS-nél.

Képtalálat a következőre: „like”

új tulajdonos

#842167 Ibiza Előzmény: #840691

köszönet az amnesztiáért. Élesedett Ibiza. Hozzáteszek a forumhoz amit tudok eldöntöd kell vagy sem. Üdvözlet barátaimnak felebarátaimnak, ismeröseimnek... :)

Ibiza, Nyuszi, Boby és a többiek

#841808 ibiza3 Előzmény: #841779

igy van, de azok gyenge palik akik azt mondják egy beirt véleményre "ez hülyeség"..és annyi..semmi érvelés semmi hozzátett érték. Az ember beállit egy sejtést egy állitást és alátámasztja a saját logikájával, ezt akarja megosztani vagy mások véleményével ütköztetni, ez visz előre.

Fejlesztettün a fórumban :)

#841795 matgab Előzmény: #841792

Nagyon szépen köszönjük! Szuper!

2 technikai jellegű javaslat:

1) a dátumot be lehessen írni manuálisan is, mert mire a 2008 januári dátumot beállítom, addigra megőszülök, beírni meg nem lehet a dátumot.

2) Témakör helyett topic címet lenne jó kiválasztani, ami a felhasználó névhez hasonlóan kidobná a lehetséges verziókat...


Ibiza, Nyuszi és Boby is…

#841780 Tapasz

Ibiza, Nyuszi és Boby is sok olyan dolgot írt, amivel egyetértek, és olyanokat is, amivel nem. De szélesíteték a látókört.

Ibiza, Nyuszi, Boby és a többiek

#841779 Tapasz

Én mindenkinek a véleményét elolvasom, tanulni lehet belőle, kivéve, ha személyeskedéssé, anyázossá válik. Akkor csak elolvasom. Ha sok, akkor átugrom. Én hagynám, de lehetőleg egy topikon belül.

Végre

#841778 Tapasz Előzmény: #841775

Ha megnyitottam az oldalt, eddig a jobb alsó sarokban volt, görgetni kellett, hogy látható legyen. Most a jobb felsőben van.