Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Finkelstein és Birnbaum …

#836737 Euroman

Finkelstein és Birnbaum nem tudták, hogy Soros (Schwartz) zsidó....röhögni kell....nem kell egy szakértőnek lenni, hogy kilométerekről meg lehessen állapítani....Finkelstein még homo is volt....lehet árpi is pucsított neki....bár vityesz poppantyúja érdekesebb lehetett volna neki...az már lassan akkora, mint Elton John-é, pedig arra is van igény...

https://index.hu/belfold/2019/01/14/elmondta_a_fid...

40év múlva, nemhogy magy…

#836736 Koffein Előzmény: #836735

40év múlva, nemhogy magyarországon, de a világban sem lehet majd... a témába javaslom harari 21 lecke 21 századra c. könyvét, ha még nem olvastad volna... gondolatébresztő jövőt vetít előre...

https://m.hvg.hu/itthon/…

#836735 Boby. Előzmény: #836708

https://m.hvg.hu/itthon/20190114_Elarulta_a_Fidesz...

"A mi kampányunk senkit nem tett antiszemitává, aki azelőtt nem volt az. Legfeljebb mutattunk nekik egy új áldozatot, más nem történt. Semmit sem csinálnék másképp”

Nem hiszem el, hogy ez nem büntetendő cselekedet!Egy ilyen állat miatt Mo.-on,még 40 év múlva sem lehet majd adott kérdésekről érdemi vitát folytatni,mert lesznek emberek, akik még akkor is a sorost fogják emlegetni.....,mint Matgab a Führert!

220 ezerböl így lesz 380 ezer

#836724 tozsdenyul Előzmény: #836711

"párbeszéd" a médiából

Kormány:

Eközben Nyitrai Zsolt arról beszélt, hogy az átlagos 220 ezer forintról 380 ezer forintra emelkedtek a védőnői fizetések, mert míg 2010-ben 17, addig idén már 27 milliárd forintot költenek a védőnői szolgálatok fenntartására.

Védönök:

Egy védőnő sem keres havonta 380 ezer forintot, még bruttóban sem, nemhogy nettóban – jelentették ki egyhangúan a lapunk által megkeresett érdekvédelmi szervezetek – még akkor sem, ha az alapfizetéshez hozzászámolják a havi finanszírozási többletekből eredő pótlékokat.

A jellemző fizetés bruttó 220-230 ezer forint a szolgálatoknál, de például egy pályakezdő védőnő alapfizetése 161 ezer forint, ehhez jön még a területi pótlék – sorolta a számokat Csősz Katalin, a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) védőnői tagozatának elnöke. Hozzátette azt is, hogy a kabinetminiszter által ígért 33 ezer forintos finanszírozási többlet szuperbruttó, ami azt jelenti, hogy mire ez az összeg eljut a kollégákhoz, néhány ezer forint marad belőle.

300 000/hó

#836722 tozsdenyul Előzmény: #836719

2019 Jan 4-ei álláshirdetésem van, ápoló/szakápoló fix munkakör, 230 ezer bruttó. Állami intézmény.

Csak hirtelen keresgéltem, mint bárki más...

Facebookon

Nem könnyü, mert egy magyar hirdetésre jut 10 német meg svájci havi 3000 euróval, bogarászni kell a magyar 230ezres dolgokat :)

300 000/hó

#836720 Tapasz Előzmény: #836719

Ezért mondom, hogy csak azt hiszem el, amit látok (ez vonatkozik a rendőrőkre is)

300 000/hó

#836719 Tapasz Előzmény: #836717

Amikor volt a fekete ruhás nővéres buli, akkor panaszkodott egy nővér, hogy 25 év után csak nettó 180 e a fizetése.

300 000/hó

#836718 Boby. Előzmény: #836715

Ausztriába meg ezt kínálják.

"

  • 1800 eurótól/hó nettó fizetés.
  • Ezen felül van 13 és 14 havi fizetés. Fél év után plusz egy havi alapfizetést kap mindenki, majd egy év leteltével újabb egy havit, 1 év alatt több mint 25.000 eurós nettó keresetre számíthatunk (túlórákat nem számítva), ebből átszámítva több mint 6 millió forintot félre lehet rakni.
  • A munkaidő heti 40 órás munka, túlórára van lehetőség, 5 hét fizetett szabadság évente.
  • A szállás az idősotthonok, kórházak nővérszállók területén ingyenesen vagy minimális áron biztosított. "

300 000/hó

#836711 Tapasz Előzmény: #836697

Linkelnél bérfotót (jó lenne, ha lenne nővérektől is). Teljeset, amelyből csak a személyes adatok hiányoznak.

300 000/hó

#836697 tozsdenyul Előzmény: #836694

(elmondtam mindent, 22-böl kap 2 mondjuk napi 1-2000-et, 20 meg semennyit - A kórtermekben az unatkozó nagyik meg imádnak fontoskodni és hülyíteni egymást)

én leginkábbis arra vagyok kíváncsi, hogy hol jön el a reality check, egyfelöl ömlik mindenhonnan hogy hogy robbannak a bérek, mindenki szomszédja évente 2x nyaral

Növéreknek, rendöröknek, tanároknak évente 15%-ot emelnek, plusz a hálapénz, zsebbe traffi, magántanárkodás is mellé

Másfelöl a növérek Aldiba menekülnek, a felháborodott rendöröktöl ömlenek a bérpapír fotók, a tanárszakok is kihalnak érdeklödés hiányában

Érdekes na :)

300 000/hó

#836694 Koffein Előzmény: #836665

nem tudom, te vagy a szaki, mond meg te, hogy mennyit vihetnek haza zsebbe :)

kérdés, hogy a 30betegből, hány távozik egy adott nap, mert hogy mindenki nem fog.. plusz infó, a többség távozás környékén csúsztat... tehát az eredmény így mennyi is? :)