Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

tozsdenyul

gondolkodom, hogy nyitok egy új topikot,

"Hogyan verjük éppen szét a teljes magyar tudományos életet nukleáris megabulldózerrel" címmel

Annyi minden került már ide e témában, s süllyed el.

Pedig dokumentálni kellene, mert szerintem ilyen pusztítás Rákosi idején sem volt.

Ceu után a komplett Magyar Tudományos Akadémia van szétverve, de még ez is kevés, így az újévtöl

minden

azaz

minden

tudományos és oktatási (beleértve az egészségügyet is) intézet kapott egy méreteset szamurájkarddal


"EISZ - Elektronikus Információszolgáltatás

Az Oktatási és Kulturális Minisztérium nemzeti programja, amely központilag, nemzeti licence alapján nemzetközi és magyar információforrások használatát teszi lehetővé a felsőoktatás hallgatói, oktatói és kutatói, valamint a tudományos kutatóintézetek (MTA) munkatársai számára. "

Ez idéntöl nincs.

18 évig volt.

1,5 mrd forintba került eddig minden évben hogy az összes magyar kutatási, oktatási intézet hozzáférhessen a nemzetközi kutatási eredményekhez, be tudjon kapcsolódni a nemzetközi "beszélgetésbe"

1,5mrd

Én tudom, hogy az emberek 95%-a fel sem fogja, nem is érti mi a jelentösége, nem hogy az eisz-nek, de az mta-nak sem. Az egészségügy szétverésének. Az oktatás szétverésének.

Lehet.

De szvsz

Nincs bocsánat.

Nem lesz bocsánat.

Mindenki lapul, kussol, hallgat, örül a 300 ezer nettónak.

Megérdemel mindent amit kap a nyakába, ha elmúlik a 7 bö esztendö.

A túlélés nincs ingyen, dolgozni kell(ene) érte.

A 21. sz-ban kimúlásra ítélte magát a magyar.

Illetve szavazta.

Egyszerüen kiszavazta magát a villából. (Izé, világból)