Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

8 soros hírben számol be…

#834595 rbbj11

8 soros hírben számol be az MTI az órák óta tartó tüntetésről, múlt időben

Én a demokratikus időkre…

#834591 Kiss Zoltán Előzmény: #834589

Én a demokratikus időkre:)) .. úgy emlékszem anno 2002-2010 között, hogy reggel a nap-TV-ben csak ballibsiket lehetett látni! Meg a hörgő Verebes Istvánt!

ez teljesen igy volt- va…

#834590 Sumér harcos Előzmény: #834589

ez teljesen igy volt- van,versenyszféra,kkv vidéken egész országban ezt érezte akkor,itt is.

Ma az egyik ács-most ő m…

#834589 Kiss Zoltán Előzmény: #834587

Ma az egyik ács-most ő már Ausztriában ez igaz-mondta, 2001-ben azt hitték itt van Ausztria, annyi volt a megrendelés, csak aztán sajnos jöttek a szocik 2002-ben! Megszorítások, IMF, stb.....tudod ahogyan szokták, ha hatalomra kerülnek!

bácskiskunnézünk kis por…

#834587 Sumér harcos Előzmény: #834586

bácskiskun

nézünk kis porfészek vidéket is,

a szomszéd faluban 2000 lakos,olyan polgármester aki állandoan pályázik,400millio körül jött az elmult 8 évben,konditerem,bölcsöde,egészségcentrum-ház,iskola,mindenre,felujitások,ilyen településekre szinte egy fillér nem jött 2010 előtt.

szomszéd város 14.000fő,versenyszféra...

egy cnc esztergályos,maros,aki profi ,önálló 400.000ft netto a csucs fizetés!!!!,de 250-300-350alatt(tudásfüggő)/1500órabér nem lehet lasszoval sem fogni, porfészek vidékrol beszélünk.

Haverok osztrákoknál 600-900ezer ft netto cnc-n,azt mondja hazajön.

burkoltatni akarok,már el is kezdték,burkolók nekem van 3 csapat is aki szokott,persze tömve vannak meloval,mondja akármennyit kérne dolgozhatna 0-24,nem kell tetves pestre,külföldre menni.

az összes jol menő ,jo konyha csárdában szinte utcán áll a sor az asztalért,ilyet utoljára 1987-2001 között láttam,vendéglátás.

mikor volt itt balrol ilyen világ vidéken mondjuk 2002 ota???

itt is elsöprö a fidesz,ennyi,

1989 ota balrol pedig soha nem tudták a vidéket megszolitani,belvárosbol ez soha nem fog menni.


hajrá momentum meg a maradékkorcsjobbik

Nálunk itt Kőszegen, csa…

#834586 Kiss Zoltán

Nálunk itt Kőszegen, csak a mi iskolánkban, most érjük el kis híján az 1 milliárdos felújítást 2010-óta, a városba most kezdődnek a nagy beruházások. úgy 3 milliárd forint értékben.Ja egy gyönyörű elhagyott MÁV épületeben, egyetem lesz - a költség 3 milliárd forint, szintén a kormány állja-megjegyzem, ha balos kormányunk lenne, könnyen lehet, hogy éppen a szegény "menekültek laknának ott! A "kőművesem"-helyi ritka mint a Griff madár-azt mondja, minek menjen Ausztriába, ha itthon is megvan a nettó fél milliója egy hónap alatt, Szombathelyen nem egy cég van, ahol a nettó-igaz- 3 műszakban eléri a 300 ezret! Na most itt tavasszal a Fidesz úgy 60%-ot kapott! Talán mert itt mindenki hülye?

Neked mindenki vajda fan…

#834579 walex Előzmény: #834571

Neked mindenki vajda fan, aki nem ért veled egyet, pedig nem minden fekete vagy fehér.

Leszerepelt, de akármennyire rossz, az ellenzék nem tud évek óta jobbat felmutatni és ezt nem akarjátok megérteni az Istenért sem 3 elbukott választás után sem, csak csodálkoztok, hogy még mindig sokan a legkisebb rosszként ezekre húz alternatíva híján, mivel a felkínált nagy alternatíva a Fletó, Betti, Gergely trió volt.

Schiffer báb volt, persze. :)

Szerencsére itt van neked a dicső megélhetési ellenzék, akik nem bábok, egyikük se. Sőt, harcos forradalmárok. Szobrot nekik! :)

Nem bírta az oldal a kri…

#834578 Boby. Előzmény: #834566

Nem bírta az oldal a kritikát, remélem most jó lett:-)Mára hagyjátok,mert most már csak iszok,mint Samantha.:-)

"felsorolom mégegyszer ő…

#834573 Láma Előzmény: #834565

"felsorolom mégegyszer őket,csak ,hogy pontosan idézzétek legközelebb is:)"

Olybá tűnik ezt az idézgetős feladatot neked osztotta ki valaki. Be is gyakoroltad rendesen. :)

Nem teljesen mindegy? 20…

#834572 Láma Előzmény: #834564

Nem teljesen mindegy? 2006 volt a hősies, 18 meg a csámpás. Mindenki érti, tudja már. :)

"Komolyam nem értem, hog…

#834571 Láma Előzmény: #834552

"Komolyam nem értem, hogy emberek mit várnak olyanoktól, akik már leszerepeltek?!"

Drága jó istenem (mondanám ha vallásos lennék) A vajda nem szerepelt le még mindig nálad?

"Avagy tetszettek volna pl. Schiffert támogatni kigolyózás helyett. Végig normálisan végezte a munkáját, normálisan nyilatkozott, nem járatta le magát."

Ez is csak egy a vajda bábjai közül. Nem is értem ezt a nagy shiffer imádatot. Neki köszönhető, hogy nem épült meg a velencei kaszinó. Ez volt a feladata. Így most nincs konkurencia a mikulásnak és gyakorlatilag adófizetés nélkül működteti a vajda a kaszinó bizniszt. Láss már tovább az orrod hegyénél. Hogy lehetne most milliárdos adókedvezményeket adni a kaszinóknak, ha lenne brancson kívüli is köztük.

"Ja és 49-51. Ez a másik kedvencem,"

Az tényleg egy másik kedvenc, amiről írsz. Én arra a mentalitásra utaltam, hogy bármit csinál a vajdátok, az újabb és újabb geciségek után mindig oda lyukadtok ki hogy hogy még mindig 51 százalékban jobb ,mint bármelyik. Neked is már a jobbik se jó. Csak a vajda, csak a vajda. Nem emlékszel ibizára? Az ő dumája volt ez a 49-51, ami egy örök állandónak bizonyult. Ugyanaz vagy te is. Vajda fan, oszt jónapot.

Olvass nyuszi!https://ti…

#834569 walex Előzmény: #834568

Olvass nyuszi!

https://tibiatya.blogstar.hu/2018/12/15/a-rendorau...

"Az ellenzéknek kéne közös célt kitűznie, és amíg ezt néhány EP-mandátum vagy önkormányzati képviselői szék felett marakodva nem teszik meg, nem Orbánt kell okolni, hanem elsősorban őket.

Őket, akik most learatják egy tüntetés lájkjait ahelyett, hogy félretennék a személyes érdekeiket, és célt adnának neki.

Őket, akik a saját szavazóikat hagyják cserben kabátgombokért.

Őket, akik 8 év alatt nem látták be, hogy a "szar fidesz" jelszava nem helyettesíti az alternatívákat jelentő politikai célokat.

Őket, akiknek az egyetlen bajuk a jelenlegi hatalommal, hogy nem ők gyakorolják.

Őket, akik célt adhatnának a polgári aktivitásnak, akiknek itt lenne az alkalmuk politikai felelősséget vállalni, de helyette rendőröket dobálnak."

Igen, mert 2 rakás szr k…

#834568 walex Előzmény: #834558

Igen, mert 2 rakás szr között is van különbség és nem kérdés, hogy melyik a nagyobb, de szavazz csak Fletódra, Piftire, Bettikére (akik a büdös életben nem kerülnek már kormányra), így bebetonozva a fityeszt, aztán lehet hőbörögni.