Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Láma Előzmény: #834552

"Komolyam nem értem, hogy emberek mit várnak olyanoktól, akik már leszerepeltek?!"

Drága jó istenem (mondanám ha vallásos lennék) A vajda nem szerepelt le még mindig nálad?

"Avagy tetszettek volna pl. Schiffert támogatni kigolyózás helyett. Végig normálisan végezte a munkáját, normálisan nyilatkozott, nem járatta le magát."

Ez is csak egy a vajda bábjai közül. Nem is értem ezt a nagy shiffer imádatot. Neki köszönhető, hogy nem épült meg a velencei kaszinó. Ez volt a feladata. Így most nincs konkurencia a mikulásnak és gyakorlatilag adófizetés nélkül működteti a vajda a kaszinó bizniszt. Láss már tovább az orrod hegyénél. Hogy lehetne most milliárdos adókedvezményeket adni a kaszinóknak, ha lenne brancson kívüli is köztük.

"Ja és 49-51. Ez a másik kedvencem,"

Az tényleg egy másik kedvenc, amiről írsz. Én arra a mentalitásra utaltam, hogy bármit csinál a vajdátok, az újabb és újabb geciségek után mindig oda lyukadtok ki hogy hogy még mindig 51 százalékban jobb ,mint bármelyik. Neked is már a jobbik se jó. Csak a vajda, csak a vajda. Nem emlékszel ibizára? Az ő dumája volt ez a 49-51, ami egy örök állandónak bizonyult. Ugyanaz vagy te is. Vajda fan, oszt jónapot.