Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Jogos, azt ott elb@sztam…

#803988 Csusza Előzmény: #803987

Jogos, azt ott elb@sztam, beismerem. :-/

Holnap izgalmas lesz, nekem legalábbis mindenképp.

Amikor 10k felett ma bel…

#803987 picirigo Előzmény: #803980

Amikor 10k felett ma belevettél szólni akartam, h neeeee!!! De gondoltam nagyfijú vagyol már, nem kell a én aggódásom! Ami ma ment, az szép kis short nyitási akció volt! Kizártnak tartom, h vége lenne! 9.6-tól kezdem venni, 8.4 a target, de 7.7 alatt nálam kuka... Persze nem túl nagy a valószínűsége, h addig lemegy

így átmenni a 950-en.. 6…

#803983 Ibiza

így átmenni a 950-en.. 650 erős támasz sztem.

ez a gond a lepkefing piacokkal..

Jaj kérem, hagyjuk már e…

#803980 Csusza Előzmény: #803979

Jaj kérem, hagyjuk már ezeket a gyerekesen kicsi számokat!:-)

Jövő héten már ostromolni fogja a 10500-at. ;-)

9735, egy adag vétel.Rés…

#803978 Csusza

9735, egy adag vétel.

Részemről most már pattanhatna... :-)

Kösz, rám fér, ahogy eln…

#803969 Csusza Előzmény: #803965

Kösz, rám fér, ahogy elnézem a helyzetet! :-) Szépen öntik. :-D
Volt egy 9800-as tervem nekem is, de olyan erősnek láttam, hogy gondoltam, elég lesz neki a 10k alá szúrás is. De nem. :-/

sok szerencsét! En 9850 …

#803965 thibi99 Előzmény: #803963

sok szerencsét! En 9850 9700 között veszem, van haver aki 7700 fej vall TA miatt varja , mondtam neki h most nem lesz válla ;)

Lesz e valami parasze…

#803765 banyaiz Előzmény: #803612

Lesz e valami paraszerűség év vége előtt. Hát nagy kérdőjel. Talán talán az ECB bejelentése majd a QE csökkentésről kicsit megparáztatja. Év végére aztán fel.

Jönni fog a 3. negyedéves gyors is ami nem a para irányába fogja tolni vszínű .

Talán az a 9 k környéke ha minden úgy akarja, neccesebb sztori mint az erős évkezdés után lesz egy korrekció várakozás.

Kitartást! Ricsi meg csi…

#803612 thibi99 Előzmény: #803191

Kitartást! Ricsi meg csinálta a 6800 ki is csesztem, oti várva lejjebb s mától RAba fórumban kis papír veteleim

Én még nem vettem, de ha…

#803210 thibi99 Előzmény: #803200

Én még nem vettem, de hajrá :) Ha dzsoni nem füstölőg egy jót ma akkor jó lesz megint az Up :)

Á, még beszari méret, tő…

#803199 Csusza Előzmény: #803197

Á, még beszari méret, tőke negyede.
De ha megy, és úgy látom, hogy van erő, bővítek.

Értelemszerűen lefelé is, ha az csak normál kori.