Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

OTP részvény fórum

banyaiz

#801635 banyaiz Előzmény: #801498

10 éve mikor ATH-t elérte egy nagyon felpörgött banki működés volt , és nagyon magas árazás. Most amikor nagyjából azon az árszinten van egy éppen galoppozó banki működés és hozzá egy közepes árazás.

Gyakorlatilag megduplázta a saját tőkéjét 10 év alatt ilyen környezetben ami volt.

Sokat lehetne elmélkedni a dologról de az vszínűnek tűnik ezzel a felállással , hogy előbb utóbb ATH-ra fog kerülni. Nagyon rosszra kellene forduljanak a bankolási viszonyok a működési területen ebből a helyzetből ne következzen ez be.

Kérdés, hogy idén nekiugrik e, vagy még kell mászkáljon egy darabig hozzá nagyjából 10%-ra van. 10 k környéki idei plafont azt hiszem felfelé kell kitolni .

kiszálltam, haszon zsebr…

#801623 Koffein

kiszálltam, haszon zsebre téve... majd meglátjuk innen az irányt, hogy hol és mikor szállok vissza...

minekünk rem a beérett s…

#801600 thibi99 Előzmény: #801594

minekünk rem a beérett szőlőből a bodota! Varom MOL 22700, rich 6300, Csepel 1030 Te kit hol?

Bizony, de ébredni még s…

#801594 Csusza Előzmény: #801588

Bizony, de ébredni még szebb. :-)
Másoknak marad a savanykás mosoly... ;-)

Az lesz szerintem is. Mo…

#801583 Csusza Előzmény: #801570

Az lesz szerintem is. Most itt elszarxik, azután egyik semmi különös napon 10K fölött nyit, és ott kezd szépen nyugodtan emelkedni, mintha semmi sem történt volna.
De ez a jó, erős papír így viselkedik.

A lemaradtak meg majd hőbörögnek, hogy "ezmosmé' van?"...

talán ma v jovoheten, ha…

#801570 thibi99 Előzmény: #801568

talán ma v jovoheten, ha tisztul a helyzet kint akkor hopp hopp 10400

Ez tényleg érdekes.Lehet…

#801568 Csusza Előzmény: #801562

Ez tényleg érdekes.

Lehet, hogy a 10K körüli harc el is fog maradni?

Mindenesetre érdekes ez …

#801562 Koffein Előzmény: #801537

Mindenesetre érdekes ez a mai nap :)

Nagy harcokra 10k környékén számítottam, nem 9850-9900 közt...

Terroristáknak, zsarolók…

#801537 Csusza Előzmény: #801534

Terroristáknak, zsarolóknak nem engedek!!!

Kivéve persze neked, mert az nem tréfa...

Ui: Viszont rányithatnál egy shortot. ;-)

Ha újra 10K fölé megy, n…

#801528 Csusza Előzmény: #801119

Ha újra 10K fölé megy, nagy szeretettel várom a zárogató shortosokat. ;-)

9880, egy adag vétel.Így…

#801522 Csusza

9880, egy adag vétel.

Így tőkém 80%-a otp-ben van.
Most ráülök...

banyaiz

#801490 banyaiz Előzmény: #801483

Elnézve ezt a gyorsjelentést azt a 9 k környéki visszavásárlást nem lesz könnyű végrehajtani semmilyen kereskedési rendszerben . Valami komoly roggyanás kellene hozzá a világban.

Erődemonstráció kb így tudnám összefoglalni. Az első negyedévnél komolyabb erődemonstráció.

80 mrd környéki profit, és ebből az új horvát cucc 2 hónap alatt 5 mrd környékét hozott. Az éves szinten 20-30 mrd-os hozzájárulás lenne profithoz ha ezt tudja hozni ami igen jó lenne 130-150 közötti vételárra.

ROE fél év alatt közel van a 20-hoz bankszinten.

Hitelállományok is növekedési pályán van hová még nőni benne.

banyaiz

#801483 kisponty Előzmény: #801481
Hiába tervezgetsz, hogy 9k környékén visszavásárolsz, vagy bármit, ha se a Webbrokiban, se a Petiben nem lehet stoppos megbízást adni, mert Qkit ér az egész!