10 éve mikor ATH-t elérte egy nagyon felpörgött banki működés volt , és nagyon magas árazás. Most amikor nagyjából azon az árszinten van egy éppen galoppozó banki működés és hozzá egy közepes árazás.
Gyakorlatilag megduplázta a saját tőkéjét 10 év alatt ilyen környezetben ami volt.
Sokat lehetne elmélkedni a dologról de az vszínűnek tűnik ezzel a felállással , hogy előbb utóbb ATH-ra fog kerülni. Nagyon rosszra kellene forduljanak a bankolási viszonyok a működési területen ebből a helyzetből ne következzen ez be.
Kérdés, hogy idén nekiugrik e, vagy még kell mászkáljon egy darabig hozzá nagyjából 10%-ra van. 10 k környéki idei plafont azt hiszem felfelé kell kitolni .
