Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

amilyen maki ez a papir,…

#788289 Sumér harcos Előzmény: #788244

amilyen maki ez a papir,eddigi recept az elmult időszakban,kicsi csorgás,kioldalaz tulvettséget,aztán egy- két nap kinyit 100ft pluszban és fel,és mindenki csak néz utána.

legalábbis én igy néztem utána pl. Decemberben is volt ilyen.:)

vajon megy-e még a recept?ez volt a kori vagy csorog- esik tovább?

itt mindenki hozzáértő m…

#788288 Sumér harcos Előzmény: #788206

itt mindenki hozzáértő már,vagyis nem nagyon van olyan aki ne lett volna egy lakás árával bukóban pályafutása alatt:)

longot zártam már,sőt 90…

#788286 Sumér harcos

longot zártam már,sőt 900felett sortot nyitottam,

ma ujra longot nyitottam,de sortot is tartom még.

na pattan vagy nyekken??

ne viccelj, tök jól csin…

#788244 Kissherceg Előzmény: #788206

ne viccelj, tök jól csinálod. Egyébként meg patent a piac, mert nézni se kell és csurog :)

Ösmerlek má', te!;-)Az e…

#788206 Csusza Előzmény: #788168

Ösmerlek má', te!

;-)

Az ember igyekszik valami okosnak tűnőt írni, marha hozzáértő színben feltűnni, erre jössz, és lerombolsz mindent...:-)

Te most kötözködsz?! :-)…

#788164 Csusza Előzmény: #788163

Te most kötözködsz?! :-)

Mondom senki se adja. Ennyi vevővel nem lehetne emelkedni, ha bárki is adná.

Nagyon kemény, még 9 eze…

#788162 Csusza Előzmény: #788102

Nagyon kemény, még 9 ezerről sem fordul le rendesen. Senki nem adja el, alig van forgalom.

Még a végén kis szarakodás után megy tovább.

Két adaggal van, azokat tartom, még a végén ez lesz a jó megoldás. (?)


Sunyi szar, ilyenkor utá…

#787929 Csusza Előzmény: #787921

Sunyi szar, ilyenkor utálom, semmi beszállóhely, csak szépen lemarad az ember... :-/

volt 3longom hirtelen,te…

#787927 Sumér harcos Előzmény: #787921

volt 3longom hirtelen,tegnap fent zártam.

ma egyet visszanyitottam lent.

pedig itt ilyen árfolyamon már nagyon rühellem a longot.

fogalmam sincs mi fog történni........

eshetne még.de miért van…

#787734 Sumér harcos Előzmény: #787603

eshetne még.

de miért van az az érzésem,hogy ez még egy legrosszabb Trump iktatoskommunikáciora sem fog nagy nyekkenni.

várnám szeretttettel lent vhol.

Egy adagom a háromból nu…

#787603 Csusza

Egy adagom a háromból nullában kistoppolódott.

otp-nél fontos szintek a…

#787470 Ibiza Előzmény: #787466

otp-nél fontos szintek a kerek ezresek a 250 a 650 és a 950.. ha simán átmegy a 9k-n akkor kattognak a stopok..vételik és eladásik elmegy 250 ig ahol újabb stopok laknak..túlszalad.. ezért mondtam sztem 9450 a teteje..

Visszafelé meg fogja majd a 9250 és a 186.. 9k alatt pedig esik/túlleng 8800ig onnan vissza 8950..ha lemegy 8650ig akkor nagy százalékban lemegy 8250-ig..

:) így gondolom.. Én swingre venném..de nálam nem ér többet 6800nál most..

Az a baj régebben voltak szektorok amik mentek és amik lefelé tartottak.. bankok olaj..vegyipar..ma már minden vagy fel vagy le.. eldurran egy zacskó és mennek le a piacok.. sok halálos dolog repked.. sztem a tőzsde most életveszély..olasz bankok..görögök.. törökök..oroszok.. ukránok.. euró..