ma zártam egy sortot. nyerő,de kicsi.
ma zártam egy sortot. nyerő,de kicsi.
Napok óta csak én figyelem? Pedig érdemes szerintem, megint erőt mutatott.
Meggyőződésem, hogy aki mostanában beleült, az hamarosan jól jár.
Ugye nem ráadtál?
Befolyásolni tényleg nem tudsz, makacs hülye vagyok, a saját fejem után megyek. :-)
Ez persze így nem igaz, érdekel mások véleménye, sőt időnként épp azok miatt szoktam átgondolni a dolgaimat. Csak ezt nem vallom be... :-)
léptem a 8alatt óta ezt-azt,be sem irom,ne befolyásoljon:)
ugyan tudom nem szokott:)
A csudapapír! Gyakorlatilag nincs forgalom, senki sem veszi, mégis megy! :-D
Jó ez! Langyos víz, de jó. Kicsik ülnek rajta, nagyok nem adják, és várhatóan nem is fogják adni. (Miért tennék?)
Kicsit hosszabban kell most tervezni. Sunyin emelkedik, nem fog adni tankönyvi beszállókat.
Legalábbis remélem, hogy jól látom. Ha nem, akkor megszívom.. :-/
elég semmilyen már a piac
Jelentősebb is. Én is másra számítottam mára.
Mostanában érdekes időket élünk, sokszor furák a piaci reakciók. De így izgalmasabb. :-)
hát az olasz nekem jelentősebbnek tűnt...
Lehet, hogy rossz az orrom és az nem medve, hanem bika szag volt??
Mi ez az általános örömködés? Örülünk, hogy az olaszok ezentúl nem fogják lehúzni az EU átlagát??
Szerintem Renzi gyorsabb volt nálad, és PÜ-ben már kérdezte... :-)
Á, az olasz higgadt és bölcs nép, tudja, hogy kell dönteni!
:-D
csak egy dolog számit, hogy állsz pozicioval?:)
Olasz,görög ,,,smafu:)
olyan medve szag van a levegőben... Vagy csak az olasz alpokból hozza ide a szél?
Bazz, ma is lekötötték. Nem lesz ennek így jó vége... :-/