Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Napok óta csak én figyel…

#785970 Csusza

Napok óta csak én figyelem? Pedig érdemes szerintem, megint erőt mutatott.
Meggyőződésem, hogy aki mostanában beleült, az hamarosan jól jár.

Ugye nem ráadtál? Befoly…

#785758 Csusza Előzmény: #785725

Ugye nem ráadtál?

Befolyásolni tényleg nem tudsz, makacs hülye vagyok, a saját fejem után megyek. :-)

Ez persze így nem igaz, érdekel mások véleménye, sőt időnként épp azok miatt szoktam átgondolni a dolgaimat. Csak ezt nem vallom be... :-)

A csudapapír! Gyakorlati…

#785723 Csusza

A csudapapír! Gyakorlatilag nincs forgalom, senki sem veszi, mégis megy! :-D

Jó ez! Langyos víz, de j…

#785685 Csusza Előzmény: #785664

Jó ez! Langyos víz, de jó. Kicsik ülnek rajta, nagyok nem adják, és várhatóan nem is fogják adni. (Miért tennék?)
Kicsit hosszabban kell most tervezni. Sunyin emelkedik, nem fog adni tankönyvi beszállókat.
Legalábbis remélem, hogy jól látom. Ha nem, akkor megszívom.. :-/

Jelentősebb is. Én is má…

#785517 Csusza Előzmény: #785479

Jelentősebb is. Én is másra számítottam mára.
Mostanában érdekes időket élünk, sokszor furák a piaci reakciók. De így izgalmasabb. :-)

Lehet, hogy rossz az orr…

#785466 matgab Előzmény: #785353

Lehet, hogy rossz az orrom és az nem medve, hanem bika szag volt??
Mi ez az általános örömködés? Örülünk, hogy az olaszok ezentúl nem fogják lehúzni az EU átlagát??

Szerintem Renzi gyorsabb…

#785357 Csusza Előzmény: #785354

Szerintem Renzi gyorsabb volt nálad, és PÜ-ben már kérdezte... :-)

Á, az olasz higgadt és b…

#785355 Csusza Előzmény: #785353

Á, az olasz higgadt és bölcs nép, tudja, hogy kell dönteni!
:-D

olyan medve szag van a l…

#785353 matgab Előzmény: #785329

olyan medve szag van a levegőben... Vagy csak az olasz alpokból hozza ide a szél?

Nem vagyok felhőtlenül b…

#785112 Csusza

Nem vagyok felhőtlenül boldog, hogy így elgyengült nap végére. Napok óta vérszegény... :-/