Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Meglátjuk. Szerintem inn…

#784650 Csusza Előzmény: #784648

Meglátjuk. Szerintem innen még nem, kicsit mennie kellene még korrekció előtt.

Ha egyáltalán lesz még valaha 6650. Én ezt sem hiszem, messze van az már, szintet léptünk, azok az idők nagy eséllyel elmúltak.

Kis izmoska ma. Igaz, ho…

#784639 Csusza

Kis izmoska ma. Igaz, hogy trágya forgalommal, de ha szépen feltapad 8200 alá, akkor holnap mehetne fölé.

És akkor végre eladásközelbe kerülnének szeretett részvénykéim...

A sztori az lenne Herce…

#784587 banyaiz Előzmény: #784565

A sztori az lenne Herceg ha ismét tizedelnék a névértékét mert túl drága darabja a népnek. Aztán úgy lenne utána 4000. Na látod ez egy jó sztori lenne. :) Szingapúri úton ilyen sztorik tömegére van szükség.


Mint pulikutya, úgy megy…

#784564 Csusza

Mint pulikutya, úgy megyeget a dax után.

:-)Jókat fogunk még besz…

#784432 Csusza Előzmény: #784395

:-)

Jókat fogunk még beszélgetni ezekről az időkről, az tuti.

Vagy egy kellemesen hűs koktéllal a kézben egy mediterrán teraszon, vagy egy langyos kannás bor mellett a parkban... :-)

Amúgy szépen zárta a hetet végül, el kell ismerni.

ezekből a 8k feletti vét…

#784395 Kissherceg Előzmény: #784338

ezekből a 8k feletti vételekből jó sztorik lesznek, csak nem tudjuk, hogy 12k vagy 4k mellett :)

Kellemes hír. Picit meg …

#784337 Csusza Előzmény: #784332

Kellemes hír. Picit meg is rángatták, látom.

Egyre bikább a hangulat, bővítek is.


Tovább a szingapúri úton…

#784335 banyaiz Előzmény: #784332

Tovább a szingapúri úton. :)

Na végre valami értelmes dolog. 9% lesz akkor nagy vonalakban a még fennálló bankadót közömbösíti a hatása sacc/kb. 10-20 mrd közötti összeg/év.

Hát megbecsüljük ezt is, szerintem ez jó húzás nemcsak Otp-nek úgy általában is.

Én is lejjebb vártam, mé…

#784309 Csusza Előzmény: #784279

Én is lejjebb vártam, mérges is vagyok.

De sebaj, majd beszakad, amikor tele vagyunk, és nem számítunk rá! :-D

Most értem gép elé. Szer…

#784232 Csusza Előzmény: #784205

Most értem gép elé. Szerintem semmi gond, csak egy kis langyosság. Nem tudom, jót tenne-e neki, ha odáig lemenne, bár lehet, hogy igen.

Egy adag vételem teljesült 8010-en.

:-) Kösz. Ma csak kicsik…

#784192 Csusza Előzmény: #784190

:-) Kösz. Ma csak kicsik játszadoznak, ez látszik a halvány forgalomból. Csordogál is lassan lefelé.

8000-nél tervezek venni kis dózissal.

Most értem haza, látom l…

#784146 Csusza

Most értem haza, látom lefordult. Két stopomat ki is szedték, így 8090-en elment a fele pakkom. (beker átlag 7930 körül volt)