Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

FBI nem kispályázik , …

#783573 banyaiz Előzmény: #783566

FBI nem kispályázik , választás előtti napokban ámokfutnak. Gondolom mentek a kemény üzenetek , hogy ez nem a szervezet legjobban időzített akciója volt . :) Jó , hogy nem választás napján letartóztatják valamelyik jelöltet vagy mind a kettőt.


mind a 3pozimat kivágtam…

#783569 Sumér harcos Előzmény: #783241

mind a 3pozimat kivágtam a francba még multhéten.

2sort,1long.

összesitve bukó.

partvonal.

ts10 közel van,azt biztosan kiütik.


Én már nem tippelgetek, …

#783567 Csusza Előzmény: #783561

Én már nem tippelgetek, ezt már rég nem tudom követni. :-)

Bár otp 8800 sok szerintem.

Kösz. Az jó, éppen aznap…

#783566 Csusza Előzmény: #783558

Kösz. Az jó, éppen aznap nem lesz nálunk se áram, se internet, izgi lesz úgy. :-)

Usa meg már beindult a hírre, hogy a banyát tisztára mosta az FBI.

Gondolom szóltak pár FBI dolgozónak, hogy dönthetnek, meg akarják-e tartani az állásukat a választás után vagy sem... :-)

ha jol emlexem 11en hajn…

#783561 thibi99 Előzmény: #783557

ha jol emlexem 11en hajnalban?!ha clinton ma' am nyer,akkor szep mikulasunk lesz:-) tippek:otp 8800,mol 20k,ricsi 6600,mtelecom 530 ha trump nincsenek a tippek ervenyben.s nektek?

Ne felejtsük el a héten …

#783556 banyaiz Előzmény: #783547

Ne felejtsük el a héten gyors is lesz, halmozzuk az élvezeteket, tiszta hedonizmus amcsi elnökválasztás és otp gyors egy héten.

Annak örülnék igazán ha nemzetközileg az év vége optimista lenne fő indexek menetelnének felfelé mert bux amilyen erős most akkor tudna igazán mutatni valamit vsz. Egy jó nemzetközi hangulatban év végén mit tud. Ez álomszerű lenne. :)

Na de ne ábrándozzak vissza a valóságba megnézzük majd a gyorsjelentést . Trump nagyon nem kellene mert csak összezavarná a helyzetet . Clinton se sima eset de kiszámíthatóbb vsz a piacoknak. Végre izmozunk most nem kellene a balhé ilyen Trumpokkal. :)

Mondjuk az is érdekes lenne megnézni mit alkot Trump 4 éves elnöksége alatt. Azt hiszem az unortodoxia eltörpülne mellette lennének ereszd el a hajam dolgok a tőzsdén. Keressük az extrém sportokat akkor ő ebből a szempontból jó jelöltnek tűnik. :)

Szerda reggelre kiderül.

Az a jó ha erős. Minél…

#783555 banyaiz Előzmény: #783547

Az a jó ha erős. Minél bivalyabb annál jobb . :) Bux átment korábbi csúcson, és milyen simán egyszer esett vissza róla egy kicsit.

Nem tetszik nekem ilyen szoros az a választási előrejelzés.

De én is Clintont várom, valahogy nem tudom Trumpot elnöknek elképzelni .

Ha Clinton akkor az adja a varázsát a helyzetnek bejön a képbe a kamatemelés decemberben kontra év vége hatás.

Ha Trump akkor szerintem ő egy darabig háttérbe szorítja a jegybanki témákat. :)

Bux pedig annyira kemény ilyen események előtt megy ATH-ra.

Rettenetesen erős ez mos…

#783547 Csusza Előzmény: #783422

Rettenetesen erős ez most. Szerintem is úgy fogják réssel áttépni 8k-n, hogy csak lesni fogjuk, ahogy elporol.
A ripacs banya fog nyerni usában, ez nem kérdés szvsz.

Teljesen át kell gondolnom a stratégiát. Meg is vettem az első adagot ~7920-on. Fájóan magas ár, de ha egyszer ez van...

Jól tartotta magát főleg…

#783422 banyaiz Előzmény: #783268

Jól tartotta magát főleg külföldet nézve és, hogy bux kb 100 pontra van ATH-tól.

Az álomforgatókönyv Clinton+ felminősítés+ jövő héten vártnál jobb gyors = Bux átugorja a korábbi ATH-t és száguld Otp. :)

Te ez a Clinton Trump tényleg szorossá vált most néztem amcsi oldalt ahol az összes közvéleménykutató alapján folyamatosan frissítik az elektorokat 208-164 melegszik a pite. Úgy nézett ki egy hete Trump készen van, ez nem tetszik nekem. Ha megválasztják olyat esünk mint egy ólajtó, ez így izgalmas lesz.

Jól bebombázták a végére…

#783276 banyaiz Előzmény: #783268

Jól bebombázták a végére. Ami még bux szempontból érdekes vsz 30100 környékén volt a csúcsa eddig. Igencsak közel voltunk ma hozzá.

Azért az egy olyan szint lehet amin olyan nagyon könnyedén nem fog átmenni .

Nem tudom mi a bánat van külföldön eséssel készülnek a választásra, lehet egy kicsit túldimenzionáltam ennek az elnökválasztásnak a jelentőségét. Ha Clintonra esnek majd választás után akkor árulás van. Nekem úgy tűnik az előrejelzések alapján Trumpnak semmi esélye. Nagyot kellene forduljon az utsó napokban.

Na, csak elengedték végr…

#783268 Csusza Előzmény: #783247

Na, csak elengedték végre. Mondjuk megint megszívattak, mert kicsit feljebb (~7980) vártam még, ott terveztem ráadni.
Most már remélem meg sem áll 600-650-ig, ott már veszegetnék.

Clinton néni előnye állí…

#783258 Csusza Előzmény: #783245

Clinton néni előnye állítólag vészesen elapadt, lehetnek még meglepetések, ezek nyilván megrángatnák a piacot.

Brutál a bét, öntik bele a rengeteg pénzt, elszoktunk ettől, nagyon fura.

Nem is tudok mit kezdeni a szituval, csak lesek és agyalok...


Az a kérdés meddig tudun…

#783247 banyaiz Előzmény: #783241

Az a kérdés meddig tudunk felülteljesítőek lenni . Ugye pár évig dögrováson voltunk alulteljesítés. Az papírforma , hogy erre jön a felülteljesítő időszak. Csak annyi a kérdés ami az alulteljesítésnél is volt meddig tart. :)

Tavaly is kemények voltunk egyik legjobb piac volt a világon Bét. Idén is jók vagyunk . 2 felülteljesítő év. Jó ideinek még nincs vége.

Ami ennél is fogósabb kérdés mi lesz ebből az usa kamatemelés , világ többi része lazítás műsorból. Ami hát finoman szólva nem éppen tankönyvi helyzet. Az tény eddig bármennyire nem tankönyvi a válságból kilábalás mégis a tőzsdék mozgása tankönyvi. Márpedig ha ez így marad akkor fényes jövőt kell vizionálnom a piacoknak. Érdekes a helyzet. Mit össze bűvészkednek a jegybankok azért dollár ne erősödjön brutál módon tovább. Nagy matek mehet ott. No mindegy ebben okosak nem tudunk lenni, de a tankönyvi verzió alapján a piacokon az igazi emelkedésnek még a válságból kilábalást jelző kamatemelések után/közben kellene jönnie. Ez a tankönyvi történet. Hát kíváncsi leszek továbbra is megyünk e bevált recept alapján függetlenül a zavaró körülményektől.

Nagyon úgy néz ki sima C…

#783245 banyaiz Előzmény: #783130

Nagyon úgy néz ki sima Clinton , de hát azért nyugtával majd.

Év végébe persze ne legyen semmi egyszerű jegybanki döntés megint Fed-nél kamatemelés benne van, Ecb pedig ezzel párhuzamosan QE csökkentés.

Ezt én sérelmezem év végére ilyen döntések lehetőségét hagyják bekavarva az év végi rallykba. Tavaly is ezt játszották nyújtották amíg lehet.

Na de ilyen apróságoktól eltekintve ha megnézed 2 napig zárva voltunk külföld esegetett. Bét pedig hát nem lehet mondani nagyon ettől meghatódott volna.

Van lóvé és ez csodákra képes. :) Most nézem buxot + 0,6% , úgy felkötötték hó végén, és utána míg zárva voltunk külföld esett.

Abszolút felülteljesítésben vagyunk idén is.

Komoly forgalom van ma e…

#783239 Csusza Előzmény: #783134

Komoly forgalom van ma eddig, de emelkedés nélkül. Ha a vevő befejezné a shoppingolást, lenne zuttyanás...

nekem a tavalyi volt jo,…

#783134 Sumér harcos Előzmény: #783129

nekem a tavalyi volt jo,ez már nem lesz olyan.

nekem az idei évben becseszett a március,mikor singapuri alappal belenyult.

olyannyira,hogy időbe telt mire a március hatását rendbe tettem.

Igen,ezek az alapok, azo…

#783130 Csusza Előzmény: #783115

Igen,ezek az alapok, azok vesznek ilyen bután, bármi áron. Viszont nincs kiszálló, mintha a kicsik mind ülnének a cuccukon. Usa nem fog bekavarni, nyanyuska fog nyerni, Trump elcseszte. Piacnak ez már előre tetszik.

Én is későbbre vártam ezeket a pénzeket, de úgy látszik már öntik a lét. Át kell értékelni a stratégiámat...