Ettől a választéktól nem is lehet elájulni! :-D
Ahogy otp-től sem, igen erőtlen, valami kivárás van, esetleg következő felminősítésre(?) gyúrás.
Ettől a választéktól nem is lehet elájulni! :-D
Ahogy otp-től sem, igen erőtlen, valami kivárás van, esetleg következő felminősítésre(?) gyúrás.
nem bántásból hanem tiszteletből..mint ahogy kosztó papázol
Nem vagyok elájulva én se a választéktól. Trumpnak nem örülne a piac első reakcióként vsz. Aztán utána konkrétan miket lépne ki tudja. Clinton esetén pozitív reakciókat várnék mert kevésbé ködös mit lehet tőle várni nagyjából.
Elég szorosnak néz ki utolsó pillanatig nyitott . Most csak a vita előtt is alatt is volt rángatózás , mi lesz majd választás közeledik.
...
Ibiza: Koruk alapján néni , bácsi de egyébként egyiket se nézném annyinak amennyi. Ez az amerikai álom. :) Nem bántásból papáztam egyébként .
A kampány azért csak kampány. Utána mindenki lehiggad, és tudjuk, hogy töredékét sem lépi meg az ígéreteknek. Nem fogják kiforgatni a világot a sarkaiból.
Amúgy mindét figura borzasztó, tipikus amerikai stílus, én nem is nézem őket.
jól jelzi a szervilitást.. trump az papa orbán meg egy féreg ugye?
Miközben egyik az csak egy külföldi jelölt a másik az a Hazád? miniszterelnöke...
Csak megjegyzem az elnök vagy m.elnök az egy intézmény nem személy.. csak szmbe jutott.
Clinton Trump meccs októbert meghatározhatja vsz.
Néztem a vitát szerintem Trump húzta a rövidebbet. De nehéz megsaccolni hogyan csapódott le amcsi fejekben.
Nem láttam extrát Trump papától, Clintontól se de vsz Trumpnak kellene valamit mutatnia nyerjen.
Ha minden tervek szerint alakul év végére kell keménykednünk .
Tapasz: vsz ez a magyar népszavazás nem fog különösebb hatást tenni rá, konkrétan szerintem semmilyen hatást. De ha Trump megnyeri a választást az egy Brexithez hasonló felfordulást hozhatna legalábbis első reakcióként. Lehetnek előtte is parázások. Bankadó emelés csökkenő EU támogatások miatt dupla tökönlövése lenne saját magunknak. Ennek az ideje lejárt amikor ment chf parasztvakítás. Akkor volt a gonosz bank műsor, most a bankok segítsék a gazd növekedést műsor van. Gonosz bank műsor egyszeri és megismételhetetlen szellemi termék volt. :)
Bazz, ha én fogorvoshoz megyek, akkor ezt a dögöt visszaadják.
Úgy látszik a mai parodontológiai klinika sem tett jót neki... :-/
Előre szólok, hétfőn újra megyek, mehet a shortolás! :-)
Én szinte kizártnak tartom, hogy 7k alá visszamenjünk. Jó papír ez.
háát ha hétfőn nem szökken 250 fölé akkor sztem irány a 6950
Aki az előző felmenetelben 7400 ért vett, az több, mint 4 évet ült benne. Soha nem lehet tudni. Ráadásul, ha már nem lesz uniós pénz, akkor jöhet megint a bank adó.
Kiváncsi leszek az érvényes szavazás eredménye milyen hatással lesz a jövő hét hétfői kereskedésre.
aki ugy 7630on vásárolt,azzal ugy mi lesz?
2honapra beragadt?
hirre adni,nagyon benne van szept 16 óta,eddig.
sort kidobva.
2long nyitva.
eshetne még.
Szia! :-)) Örülök, hogy itt vagy, meg hogy ilyen szép köröket csináltál, gratulálok! ;-)
Mi itt csak kicsiben, aprózva nyomjuk a szakmát... :-)
Sziasztok. :-))
Már egy ideje nem néztem be...hogy álltok manapság ?
Nekem idén ez a 3. menet OTP -m.
Volt egy ugye még Quaestorból :
4334 - osztalék , tehát olyan 4167 -ről volt és 7000 -en adtam el.
a 2. pakk olyan 6800 körülről volt osztalékkal együtt, amit 7090 -en adtam ela mostani pakk. 7290 -ről van.
eladhattam volna hétfőn felminősítés rallíban 7620 körül...de hát az vártam hogy megyünk nagyon...
Most kicsit konszolidálódunk azthiszem...
ha USA nem esik még akkor megyünk feljebb, és jön a mikulás rally is majd.
év végére jó lenne 7700-8000 -et megcélozni.