Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

gondoltam, hogy nem tudn…

#777527 matgab Előzmény: #777519

gondoltam, hogy nem tudnál nyugodtan aludni úgy, hogy nem vagy társtulajdonos Csányi papával...

most miután ezt a szenve…

#777517 matgab Előzmény: #777513

most miután ezt a szenvedős időszakot végignyüglődtük kiszállsz a rally előtt??

Hú, de viszket a tenyere…

#777508 Csusza

Hú, de viszket a tenyerem az 510-es pakkommal! Talán meg kellene válni tőle. (?)
Nem látok ezen a rohadt csárton semmi "tutit"... :-/

Szóljatok, ha már 7500-n…

#777486 polgarmester

Szóljatok, ha már 7500-nál vagyunk!*

O.O


(*s ezzel megvalósult a burkolt manipuláció a vásárlás ösztönzésére. Portfolio után szabadon)

még alszanak az usakok, …

#777316 matgab Előzmény: #777310

még alszanak az usakok, délután megjönnek és veszik mintha ingyér lenne! 7500-ig meg sem állunk!

https://profitline.hu/te…

#777306 Sumér harcos
https://profitline.hu/technika/elemzes/354468//OTP...http://elemzes.randomcapital.hu/latest/OTP


még 10 oldalt linkelhettem volna,elnézést ettől a 2 közgazdásztól,mind a 20évétől,

ezt a rohanást az árfolyam után,1napja még plusz 4%nál diszelgett a bukik a 6400 elemzés mindenhol.

Ma minden oké,irány 7000:)

nem azt mondják vegyél aljon,most.

add el csúcson,most.

vagy tartsd,mert 7400lesz,

annyit nem tudnak,mint egy 25éve tőzsdéző régi fekete- valutás, 8általánossal,aki 5ször nullázott már számlát.

xart sem ér a munkájuk,munka?semmit-tevés,

munka sodert lapátolni kőművesnél egész nap.