Igen,záróban, 900-on.
Még mennie kéne gyj. előtt.Kéne...
A 6747 es pakk eladva 6847 ért eladva tegnap.
Tudod, nekem az otp birtoklás már életforma. :-)
gondoltam, hogy nem tudnál nyugodtan aludni úgy, hogy nem vagy társtulajdonos Csányi papával...
:-) Ki hát!
Amúgy meg van még "egy kevés" papírom... :-)
most miután ezt a szenvedős időszakot végignyüglődtük kiszállsz a rally előtt??
Na, elment 900-on, végülis nem rossz ez így. :-)
Hú, de viszket a tenyerem az 510-es pakkommal! Talán meg kellene válni tőle. (?)
Nem látok ezen a rohadt csárton semmi "tutit"... :-/
Szóljatok, ha már 7500-nál vagyunk!*
O.O
(*s ezzel megvalósult a burkolt manipuláció a vásárlás ösztönzésére. Portfolio után szabadon)
még alszanak az usakok, délután megjönnek és veszik mintha ingyér lenne! 7500-ig meg sem állunk!
forgalom nagyon karcsu,na visszaráncibálják?
még 10 oldalt linkelhettem volna,elnézést ettől a 2 közgazdásztól,mind a 20évétől,
ezt a rohanást az árfolyam után,1napja még plusz 4%nál diszelgett a bukik a 6400 elemzés mindenhol.
Ma minden oké,irány 7000:)
nem azt mondják vegyél aljon,most.
add el csúcson,most.
vagy tartsd,mert 7400lesz,
annyit nem tudnak,mint egy 25éve tőzsdéző régi fekete- valutás, 8általánossal,aki 5ször nullázott már számlát.
xart sem ér a munkájuk,munka?semmit-tevés,
munka sodert lapátolni kőművesnél egész nap.