Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Csusza

Hú, de viszket a tenyerem az 510-es pakkommal! Talán meg kellene válni tőle. (?)
Nem látok ezen a rohadt csárton semmi "tutit"... :-/