6300.. ha livéd lenne ,)
volt 211 és most 430
pattog a labda 5950 vagy 6650
6300.. ha livéd lenne ,)
volt 211 és most 430
pattog a labda 5950 vagy 6650
megveszed a piacot? :)
Visszavontam az összes vételi megbízásomat. Az indik függvényében teszem meg az ajánlataimat
Az egésznek az értelmetlensége ami fárasztó.
Lesz egy eredmény elnézve az előzetes becsléseket, mai előrejelzéseket , feldolgozottságot, szoros eredménye.
Tételezzük fel győz az igen vagy a nem pár %-al. Mondjuk lesz 51-49 valaminek a javára.
Akkor ezzel egyértelműen szándékot jelezték? Bármelyik győz az ország másik fele elégedetlen a döntéssel. Ilyen hülyeségbe belevinni őket. Egy ilyen kampány után ahol aztán hatottak az értelemre.
Ez kb Orbán dolgainak a magasságában mozog. :)
Beálltam záróban kicsit könnyíteni a pakkomon. (persze nem minden áron, remélem nem kötik le nagyon)
Marad így is elég, hogy rettegjek... :-)
Eddig nagyon jól csináltad a dolgokat!
Persze lesz egy holnap reggel is... ;-)
kösz,holnap reggel 9től 1 a hajó.
Dehogy hiszek! Csak eljátszottam a gondolattal... :-)
nyitottam egy szolidaritás longot is.
sort lezárva.