Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#773858 banyaiz Előzmény: #773847

Az egész brexit szavazás egy baromság. Most is fél lábbal vannak csak az EU-ban.

Nem kell euró, egyedi szabályok nekik külön stb. Benne is vannak meg nem is.

Cameronnak kellett a népszavazás ígéret a legutóbbi győzelemhez aztán belekavarodott a dologba kb erről szól az egész.

Re: nincs cím

#773854 Sumér harcos Előzmény: #773845

ezt ugy tudtam,hogy megint ez volt,mint mult szerdán.

azon csodálkozom,hogy fejesek eladásárol nem jott hir,mint mult héten VIP kiszálló volt.

Re: nincs cím

#773852 Sumér harcos Előzmény: #773849

ejj,ilyen negativ mantrát magadra ne,nem szabad,

csak pozitivan.

Te még hiszel a demokráciában??már brexit kapcsán.:)

Re: nincs cím

#773849 Csusza Előzmény: #773838

A parlament aszerint fog szavazni, hogy mi lett a népszavazás eredménye. Szerintem.

Én meg jól elqrtam a vételeimet, meg a kihagyott kiszállót.

Meg is érdemelem, hogy szívjak, rohadjon meg az ilyen hülye, mint én...

Közben daxot veszik, ez tévesztett meg, b+.

Re: nincs cím

#773847 polgarmester Előzmény: #773838

Így is van. Éjen Rá...ill. a demokrácia!* Mint a hollandusoknál-amikor a népszavazás elutasította Ukrajna EU-s csatlakozását (nemrég:) - majd rá 1 hétre a parlamentjük simán megszavazta. (muhááháá!)

*=számít a nép véleménye, kivéve, ha fontos a dolog.

Re: nincs cím

#773846 matgab Előzmény: #773845

az , ha Csányi vesz, az jól szokott kijönni, de ezeken a tegnapi vételeken látszott, hogy nem a saját pénzéről van szó...

Re: nincs cím

#773845 matgab Előzmény: #773838

"Jelentős mértékben járulhattak hozzá az OTP tegnapi árfolyam emelkedéséhez a bank saját részvény vásárlásai. 279 507 darab részvényt vásárolt az OTP 6927 forintos átlagáron, amivel a piacon tegnap forgó papírok harmadát tették ki a bank tranzakciói." kbc

Re: nincs cím

#773838 Sumér harcos Előzmény: #773823

nem is értem,miért tulajdonitanak ennek a holnapi napnak ekkora jelentőséget,szavaznak ugyan a birkái,de később a parlament fog szavazni róla,fog dönteni.

ennek fényében holnap milyen eredmény születik ,teljesen mind1.

Re: nincs cím

#773823 polgarmester Előzmény: #773758

Azért én bízom a demokrácia erejében*, h nem lesz brexit -és akkor öröm és holala lesz a jövő héten.

*pl., hogy minimum úgy elcsalják az eredményt a maradók javára mint a sógoréknél az elnökválasztást. Ő.o

Re: nincs cím

#773758 Csusza Előzmény: #773753

Ultraf@sz leginkább... :-))

Főleg, hogy éppen vettem egy utolsó -már csak harmad méretű- adaggal 909-en. :-)

Célár -többivel együtt- holnapi meghúzásban 980 környéke.

Ha lesz meghúzás. Ha nem, akkor cumira tettem magam...

Szerk.: Mire leírtam, öntöttek rajta. Örülök.

Re: nincs cím

#773753 Sumér harcos Előzmény: #773752

Te OTP ultra:)

lehet itt még nincs brexitre is esés,felhuzott állapotban.

a hirre adni szabály.

benyitottam egy pici sortot,szinte csúcson,,azt ugy sem merte megtenni senki.:)

aztán most várok mit tesz a 7000el.

Re: nincs cím

#773752 Csusza Előzmény: #773751

Nem sc, hanem bíztató brexit hírekre vételek.

Szvsz...

Na meg egy fórumtársunk stílusában írva: Már többször leírtam, hogy ha 850-en átmegy, akkor neki fog menni a 7K-nak.

;-)

Re: nincs cím

#773744 matgab Előzmény: #773742

na úgy néz ki, hogy a kötelező matgab faktor esést követően (ugye forintra pontosan - na jó tévedtem 14 forintot!) visszaálltunk majdnem a beker ár közelébe, ami ellenállás szokott lenni a részvényeimnél...

Mi a francért nem ragaszkodtam az eredeti tervhez és vettem meg a kezdőpakk háromszorosát a -10%-on??

Re: nincs cím

#773569 Csusza Előzmény: #773567

Pár másodperccel maradtam le a 807-ről, így végül ~815-nél kaptam.

Neki kellene mennie rendesen annak a leszorítónak szerintem. 850 fölött már öröm é bódottá lenne...

Daxot (is) közben széttépik.

Napos leszorító hol lehe…

#773567 Csusza

Napos leszorító hol lehet most kb? Van valakinek egy pontos rajza esetleg? (én csak firkálgattam)

Lehet, lassan meg lehetne próbálni egy vételt?

Re: nincs cím

#773562 Csusza Előzmény: #773548

Grat.

Én meg itt tökölök, mert itt venni nem logikus, de eladni sem akarok még... :-/