Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#772845 matgab Előzmény: #772819

hogy érted, pont úgy alakul, ahogy a vételeimet követően szokott. Én így vártam...

Re: nincs cím

#772843 Sumér harcos Előzmény: #772819

azért vettem ma is.

mostmár csak az a kérdés 6700után,hogy lenyomják-e 6200ig.

vagy itt ebben a senki földjén 6200-6700 között fordul vhonnan.

következő vétel 6200-6300 körül.

sortolni már nem merem.

Re: nincs cím

#772725 Csusza Előzmény: #772723

Részemről kiegyezhetünk ebben, hogy itt fordul, én benne vagyok.

Most már csak intézd el, hogy így is legyen... :-)

Re: nincs cím

#772723 Sumér harcos Előzmény: #772721

ez semmi...igazából az a kérdés megakarják-e reccsenteni a 6700at,az esetben josolgat minden elemzo 6200-6300at.

majd jovoheten magához tér gondolom.

lezártam a sortot most.

azért itt 6700on szinte nyilt egy longom is.hátha tart jovohetre

Á, ez egyre szarabb, dél…

#772721 Csusza

Á, ez egyre szarabb, délben még azt hittem, magához tér... :-/

Re: nincs cím

#772665 Ronin_ Előzmény: #772583

Na ezt azért kötve hiszem. Ha 6500-ig lemenne, isten bizony vennék. De 6600-on is.

Re: nincs cím

#772629 matgab Előzmény: #772625

ilyenkor kicsit szomorú vagyok, hogy megint a zuhanás előtt vásároltam be, az egyetlen ami vígasztal, hogy kevesebbet vettem belőle, mint amennyit először gondoltam... :-)