Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#772981 matgab Előzmény: #772973

na elértük a 6300-at...

Azt hiszem megint elég gyorsan szedhetett össze bárki 10%-ot aki a faktort megjátszotta. (4 kereskedési nap).

Na innentől már nincs tovább garantálva az esés, de amíg van nekem, addig biztos, hogy kizárva sincs...

szóval hajrá!

Re: nincs cím

#772973 polgarmester Előzmény: #772971

EBOTPTL21 kiütés:6357 maradvány:300.-

kínos, de bízzunk a feltámadásban. ahogy brexit után is lesz élet.

:)

Szép sallert kapott ma. …

#772906 Csusza

Szép sallert kapott ma. Én még nem vettem, mániám, hogy lenyomják legalább 300-hoz.

Bár mostanában sok marhaságot csinálok, lehet, hogy ez sem jön be...

Re: nincs cím

#772903 matgab Előzmény: #772901

igazából az otp elég jól tartja magát. Más részvények mostanában a vételemet követő 1 nap alatt szoktak 10-15%-ot esni, ez meg 3 nap alatt is alig 8%-ot esett még csak...

Re: nincs cím

#772902 Sumér harcos Előzmény: #772900

viszont ezen a certin nagyon meglepődnék,ha életben maradna: EBOTPTL21

korlát ár :6357

nem ebből jegyeztem:)

Re: nincs cím

#772879 matgab Előzmény: #772870

hát nem mondtam már?!?! Ti meg megint hittetek nekem... Hát hogy lesztek így milliárdosokkkk?

Re: nincs cím

#772870 Csusza Előzmény: #772853

Ütik rendesen. Kicsit fáj nekem is... :-)

Innen már lenyomják 200-300 közé a napokban szerintem.

Re: nincs cím

#772858 Csusza Előzmény: #772849

Hú, baljós árnyak...

Szerintem inkább igyuk el azt a pénzt, jobb lenne mindenkinek.

Re: nincs cím

#772849 matgab Előzmény: #772846

hahaha, hát nekem is van még befektetni való pénzem... Majd ha átváltok full részvénybe, akkor jöhet a visítás, mint 2008-ban! :-)

Re: nincs cím

#772847 Csusza Előzmény: #772843

Lehet, hogy beszari vagyok, de itt én se merek hozzányúlni, semerre sem. 6300 körül venni kell, ez nem kérdés, persze ha sokan vagyunk így, akkor nem is lesz annyi. :-)

Forgalom egyáltalán nem pánikos, talán sokkal többen tartják, mint ahogy az sejthető volt.

Re: nincs cím

#772846 Sumér harcos Előzmény: #772843

de a forgalom is érdekes ebben az esésben,nincs 10mrd-s visitos pánik- nap eddig.

olyan uborkás langyos pisis.